فعالان گردشگری کردستان در نمایشگاه تهران حضوری پررنگ داشته باشند

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری کردستان گفت: فعالان صنعت گردشگری استان در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری صنایع‌دستی تهران حضوری قدرتمند و پررنگ داشته باشند.

آرمان وطن‌دوست امروز در نشست هم‌اندیشی با مدیران تاسیسات گردشگری و مراکز اقامتی استان برای حضور در نمایشگاه بین‌المللی تهران، اظهار داشت: شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران، ۱۸ لغایت ۲۱ بهمن‌ماه سال‌جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کردستان افزود: این رویداد فرهنگی هر ساله با هدف تجمیع ظرفیت‌های موثر صنعت گردشگری و به‌منظور استفاده بهینه از منابع موجود و ایجاد زمینه‌های لازم برای حضور فعالان بخش خصوصی برگزار می‌شود

او عنوان کرد: غرفه استان کردستان در فضایی به مساحت ۲۰۳ متر مربع متشکل از ۱۲ کانتر گردشگری و سرمایه‌گذاری و ۴ غرفه صنایع‌دستی آماده بازدید مهمانان و گردشگران داخلی و خارجی است.

وطن‌دوست ضمن تقدیر از حضور و تعامل شایسته فعالان بخش خصوصی استان در پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری صنایع‌دستی تهران، گفت: فعالین مختلف حوزه گردشگری استان اعم از جامعه هتل‌داران، جامعه بوم‌گردی‌ها، دفاتر خدمات مسافرتی، راهنمایان و فعالین سایر حوزه‌های گردشگری می‌توانند با برنامه‌ریزی جامع و با حضور در این نمایشگاه، تبلیغات مربوط به معرفی توانمندی‌های خود را در سطح ملی و بین‌المللی انجام دهند.

معاون گردشگری و سرمایه‌گذاری کردستان یادآور شد: هماهنگی‌های لازم نیز با دستگاه‌های مربوطه از جمله شهرداری سنندج واتاق بازرگانی برای حضور هرچه شایسته‌تر در این دوره از نمایشگاه انجام شده است.

او بیان کرد: امیدواریم با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و هم‌چنین همکاری و انسجام میان بخش‌های خصوصی بتوانیم با کیفیت بیشتری در این نمایشگاه حضور یابیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: