دولت مردمی از هر طرح سازنده‌ای در حوزه قرآن و عترت حمایت خواهد کرد

اسماعیلی گفت: دولت مردمی برای حمایت از فعالیت‌های حوزه قرآن و عترت هیچ محدودیتی قائل نیست.

محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت با اشاره به حمایت دولت مردمی از فعالیت‌های قرآنی گفت: امروزه بخش عمده‌ای از دستگاه‌های اجرایی در حوزه قرآن و عترت برنامه های خود را در دستور کار قرار داده اند و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز به عنوان مسئول حوزه ترویجی قرآن و عترت در میان دستگاه های اجرایی، تمامی فعالیت ها و برنامه های این حوزه را پیگیری می کند.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تخصیص بودجه به فعالیت های قرآنی در لایحه بودجه ۱۴۰۲ گفت: گره های که بعضاً در خصوص بودجه حوزه قرآن و عترت به وجود می آید به هیچ عنوان در شأن فعالیت های قرآنی نیست و دولت مردمی به دنبال حل و فصل این موارد است.

وزیر فرهنگ ادامه داد: فعالان قرآنی در سراسر کشور بدانند دولت مردمی هیچ محدودیتی در حوزه پشتیبانی از فعالیت های تبیینی، ترویجی حوزه قرآنی ندارد و از هر طرح سازنده ای در حوزه قرآن و عترت حمایت خواهد کرد.

وی در پایان تاکید کرد: حمایت از هرگونه فعالیت قرآنی از رویکردهای اصلی وزارت فرهنگ دوره جدید به شمار می‌رود و در این مسیر از ظرفیت بالای موسسات مردمی و فعالان قرآنی استفاده خواهد شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر