ایجاد باجه رفع نقص کارت کنکور در دانشگاه سمنان

باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه نوبت اول کنکور ۱۴۰۲ در دانشگاه سمنان فعال شد.

نماینده تام الاختیار دانشگاه سمنان در برگزاری آزمون‌های سراسری گفت: باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه داوطلبان آزمون سراسری در مرکز چاپ و انتشارات در پردیس شماره یک دانشگاه سمنان دایر شده و صبح ها  از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲ و بعدازظهر‌ها از ساعت ۱۴ تا ۱۷ فعال است.

پرویز ملک زاده با بیان اینکه داوطلبان تا پایان چهارشنبه ۲۸ دی فرصت دارند با مراجعه به سایت سنجش برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند افزود: آزمون سراسری (نوبت اول) سال ۱۴۰۲ با حضور سه هزار و ۱۶۴ داوطلب در حوزه امتحانی دانشگاه سمنان برگزار می‌شود.

آزمون گروه علوم‌تجربی صبح پنج‌شنبه (۲۹ دی) آغاز می‌شود.

داوطلبان گروه زبان‌های خارجی نیز عصر روز پنج‌شنبه (۲۹ دی) در آزمون ورود به دانشگاه‌ها شرکت می‌کنند.

آزمون گروه آزمایشی ریاضی‌فیزیک و علوم‌انسانی ساعت ۸ صبح جمعه (۳۰ دی) برگزار و داوطلبان گروه هنر در نوبت عصر همان روز با یکدیگر رقابت می‌کنند.

با اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، تعداد دفترچه‌ها و پاسخ‌نامه‌های کنکور ۱۴۰۲ نسبت به سال‌های گذشته افزایش داشته است. بر همین مبنا داوطلبان در زمان برگزاری آزمون، چند دفترچه و پاسخ‌نامه مخصوص هر دفترچه را دریافت می‌کنند.

ملک زاده تاکید کرد: داوطلبان از آوردن هرگونه وسائل اضافی به جلسه آزمون ازقبیل تلفن همراه، کیف دستی، ساک دستی و هرگونه لوازم ارتباطی، الکترونیکی و محاسباتی خودداری و فقط کارت ورود به جلسه آزمون و اصل کارت ملی یا شناسنامه عکس دار و تعدادی مداد سیاه نرم، پاک کن و مدادتراش به همراه داشته باشند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر