افزایش شمار فروشگاه‌های عرضه کالابرگ الکترونیکی در هرمزگان

با اضافه شدن ۲۵۰ فروشگاه دیگر، شمار مکان‌های خرید با کالابرگ الکترونیکی بر بستر شبکه ملی اعتبار (شما) به بیش از ۹۰۰ فروشگاه افزایش یافت.

نیک نفس مدیر تولید محتوا کالابرگ الکترونیکی گفت: شهروندان می‌توانند با نصب برنامه کاربردی شما (شبکه ملی اعتبار) نیز با استفاده از برنامه‌های نرم افزاری بازار و مایکت، یا مراجعه به درگاه اینترنتی shoma.sfara.ir از مکان‌های فروش کالا‌ها مطلع شوند.

نیک نفس گفت: تمام کسانی که حساب یارانه آن‌ها در هرمزگان است می‌توانند برای مشاهده‌ی میزان اعتبار و اقلام کالایی مصوب با تلفن همراه سرپرست خانوار، کد دستوری #۲۸*۷۸۸* را شماره گیری کنند.

او گفت: شیر بطری یک لیتری کم چرب، پنیر یواف ۴۰۰ گرمی، ماست دبه ۲/۵کیلوگرمی کم چرب، مرغ کشتارروز، تخم مرغ، روغن مایع پخت و پز ۸۱۰ گرمی، ماکارونی ۷۰۰ گرمی رشته‌ای، قند شکسته فله‌ای، شکر سفید فله‌ای و برنج، اجناسی است که مردم می‌توانند در این طرح خریداری کنند.

مدیر تولید ومحتوا کالابرگ الکترونیکی گفت: مردم برای خرید اقلام کالایی این طرح می‌توانند آزادانه و به سلیقه خود هر نشان تجاری را انتخاب و خریداری کنند و امکان پرداخت ما به التفاوت قیمت کالای انتخابی با کالای مرجع نیز میسر شده است.

نیک نفس ویژگی بارز این طرح را حفظ قدرت خرید مردم در طول دوره برشمرد و گفت: برای حفظ قدرت خرید مردم در این طرح؛ قیمت کالا در شهریور ۱۴۰۰ مبنا و ملاک عمل قرار گرفته و دولت طبق سبد کالای مشخص شده، ما به تفاوت قیمت کالا را در طول دوره پرداخت می‌کند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: