نبود خدمات الکترونیک بانکی در محدوده بیمارستان کوهبنان

مراجعین به بیمارستان کوهبنان و اهالی شهرک های نزدیک به آن از نبود خدمات الکترونیک گلایه‌مند هستند.

جابجایی ناگهانی عابر بانک رفاه کارگران از ورودی بیمارستان افضل الدین ابوحامد کوهبنانی وانتقال آن به داخل شهر بدور در نظر گرفتن جوانب کار و طولانی بودن مسیر مشکلاتی برای همشهریان عزیز کوهبنانی، مسافرین عبوری خصوصا بیماران و همراهان آنان به‌وجود آورده است.

مراجعه کنندگان به بیمارستان افضل الدین ابوحامد کوهبنانی و ساکنین شهرک امام رضا (ع)، شهرک شهید سلیمانی، اهالی محله انصار، محله امام صادق (ع) کوهبنان از نبود حداقل‌ترین امکانات بانکی و نبود خدمات الکترونیکی از جمله دستگاه خودپرداز به منظور حل مشکلات امور مالی محروم و گلایه‌مند هستند.

امروزه با پبشرفت روزافزون علم و فن آوری همچنین حجم گسترش شهرنشینی دستگاه‌های خود پرداز نیاز‌های افراد را در دسترسی به فن آوری برطرف ساخته لذا اگر فردی تنها یک روز از این امکانات دور بماند بسیاری از امور خود را مختل می‌بیند.

روزگاری مردم برای خرید و دریافت هر نوع خدماتی مجبور بودند پول نقد همراه داشته باشند، ولی امروز استفاده از کارت‌های بانکی، گسترش کسب و کار اینترنتی، سفارش و خرید کالا از طریق اینترنت به سرعت رواج پیدا کرده است.

در حال حاضر برداشت و مشاهده موجودی حساب‌های بانکی از طریق خودپرداز‌ها فراهم شده در حالی که اکثریت مردم برای پرداخت اقساط بانکی و قبوض آب، برق، گاز و تلفن خود به وسیله این دستگاه‌ها اقدام می‌کنند نیاز مبرهن آن در تمامی نقاط شهری امری ضروری است.

صرفه جویی در وقت و سوخت، سهولت در انجام امور بانکی، جلوگیری از مراجعات متعدد افراد به بانک‌ها، تلاش برای کاهش ترافیک و آلودگی توسط وسایط نقلیه و رعایت پروتکل‌های بهداشتی تنها بخشی کوچکی از فواید مستقر شدن خودپرداز‌ها در نقاط مختلف شهر‌ها می‌باشد.

از آنجایی که تمرکز خودپرداز‌ها در چند نقطه مرکزی و شلوغ شهر کوهبنان باعث شده که مردم در شمال و جنوب شهر کوهبنان از وجود دستگاه خودپرداز و حداقل‌ترین امکانات بانکی محروم باشند.

مجید توکلی فرماندار کوهبنان گفت: نگاه ما توسعه و پیشرفت تمامی محلات شهر کوهبنان، بخش طغرالجرد، دهستان‌ها و روستاهاست لذا در توزیع اعتبارات جمعیت مد نظر بوده و با عدالت تخصیص اعتبار انجام می شود.

او گفت: جا دارد دستگاه‌های خودپرداز در بیشتر نقاط شهر از محله امام صادق (ع) ورودی کوهبنان از سمت یزد تا شهرک شهید سلیمانی ورودی کوهبنان از سمت کرمان و راور با توجه به جمعیت و نیاز اهالی مستقر باشد تا مردم در هر ساعت از شبانه روز که نیاز به دریافت، انتقال وجه یا امور بانکی دیگر دارند، کار بانکی خود را به سهولت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

فرماندار کوهبنان افزود: در این راستا به همت نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی ضمن رایزنی با مسئولین استانی و کشوری در راستای بازگشت شعب بانک ملت و صادرات همچنین نصب خود پرداز در چندین نقطه شهر کوهبنان گام‌هایی برداشته شده است.

او تاکید کرد: طی ماه‌های گذشته شاهد مراجعه حضوری یا درخواست تلفنی شهروندان کوهبنانی برای استقرار خود پرداز در نقاط مختلف شهر هستیم.

توکلی ابراز داشت: نظر به این که بیشتر ادارات دولتی خدمت رسان در جنب بیمارستان قرار دارند استقرار خود پرداز در این نقطه ضروری است که جا دارد بانک‌ها خصوصا بانک رفاه در این راستا مساعدت نماید و به محله امام صادق (ع) هم نگاه ویژه‌ای داشته باشد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر