پرداخت ۱۹۳ وام اشتغال زایی در الموت شرقی

رئیس کمیته امداد اداره الموت شرقی گفت: طی ۹ ماهه سال جاری بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به ۱۹۳ مددجو و نیازمند پرداخت شده است.

علی آزاد رئیس کمیته امداد اداره الموت شرقی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) خدمات مختلفی را به نیازمندان و محرومان ارائه می‌کند که یکی از این خدمات اشتغال زایی برای ارتقای زندگی محرومان است.

وی ادامه داد: براین اساس طی ۹ ماهه سال جاری بیش از ۱۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی به ۱۹۳ مددجو و نیازمند پرداخت شده است تا بتوانند با تأمین معیشت و زندگی عزتمندانه‌ای داشته باشند.

رئیس کمیته امداد اداره الموت شرقی اضافه کرد: از ۱۹۳ تسهیلات پرداختی ۱۶۵ فقره از محل منابع بانکی به رقم ۹ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان و ۲۸ فقره از محل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت به رقم ۸۱۵ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی با اشاره به کمک‌های مردمی افزود: طی این مدت بیش از دو میلیارد و ۴۳۷ میلیون تومان کمک مردمی را به نیازمندان و محرومان الموت شرقی داشته ایم که از این میزان بیش از ۱۳۲ میلیون تومان صدقه مردمی است که در دو هزار و ۱۰۷ صندوق صدقات جمع آوری شده است.

آزاد عنوان کرد: از مجموع کمک‌های مردمی بیش از ۷۲۸ میلیون تومان کمک یک هزار و ۳۳۵ حامی به ۱۰۶ فرزند محسنین و هشت فرزند یتیم بوده است همچنین در این مدت بیش از ۳۶۱ میلیون تومان زکات پرداختی جمع اوری شده است.

وی یادآورشد: عموم مردم نیکوکار می‌توانند کمک‌های خود را از طریق مراجعه حضوری و یا کد مهربانی # ۰۲۸۸*۸۸۷۷* به نیازمندان اهداء کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر