فاز اول ۲۶ دستگاه اتوبوس جدید در فردیس بهره برداری شد

استاندار البرز در مراسم افتتاح فاز اول رونمایی از ۲۶ اتوبوس در شهرستان فردیس گفت: اقدامات بسیاری را در دستور کار قرار داده ایم و شاهد تحولات محسوسی هستیم و این روند تا کسب رضایتمندی مردم و تحقق اهداف ادامه خواهد داشت.

مجتبی عبداللهی در مراسم افتتاح فاز اول رونمایی از ۲۶ اتوبوس در شهرستان فردیس که روز پنجشنبه برگزار شد، ضمن تقدیر از اهتمام مدیریت شهری در فردیس جهت ارتقای حمل و نقل عمومی در این شهرستان همزمان با روز هوای پاک، افزود: برای تحقق هوای پاک باید توجه ویژه ای به توسعه حمل و نقل عمومی داشته باشیم.

وی ادامه داد: نوسازی و توسعه وسایل حمل و نقل عمومی تاثیر بسزایی در کاهش ترافیک و تسهیل در تردد مردم و پایداری هوای پاک دارد.

عبداللهی گفت: عمده خواسته ها و رضایتمندی مردم در حوزه شهرداری ها است و باید در این مسیر همواره کوشا باشیم.
وی افزود: شورای اسلامی شهر فردیس باید از فرصت بدست آمده برای خدمتگزاری به مردم، نهایت بهره برداری را داشته باشند.

استاندار البرز گفت: مردم همواره پای نظام و انقلاب بوده اند و این همراهی بر بار مسئولیت ما برای تامین نیازهای مردم می افزاید.

وی افزود: شهرستان فردیس در بسیاری از زیرساخت ها با ضعف جدی مواجه است از این رو تلاش مضاعفی برای جبران کمبودها نیاز است.

عبداللهی گفت: در استان البرز در حوزه های مختلف زیرساختی با عقب ماندگی های فراوانی مواجه هستیم بنابراین با احصا نیازها، نسبت به تامین نیازها وارد عمل شده ایم.

وی افزود: اقدامات بسیاری را در دستور کار قرار داده ایم و شاهد تحولات محسوسی هستیم و این روند تا کسب رضایتمندی مردم و تحقق اهداف ادامه خواهد داشت.

استاندار البرز گفت: شهرستان فردیس نیز به نگاه ویژه ای نیاز دارد و یکی از درخواست های مردمی، حل مسائل ترافیکی در این شهرستان است.

وی افزود: ادامه خط دو قطار شهری کرج طراحی شده و باید شهرداری و شورای اسلامی شهر فردیس در این راستا اقدام و پیگیری کنند.

عبداللهی گفت: فاز اول خط دو قطار شهری در کرج در ایام دهه مبارک فجر امسال مورد بهره برداری قرار می گیرد و این پروژه باید امتداد و تسریع در کرج و فردیس داشته باشد.

وی با بیان اینکه کمربندی و طرح جامع حمل و نقل در فردیس باید دنبال و اجرایی شود، افزود: شهرستان فردیس نیازها و مطالبات فراوانی دارد که باید با نگاه انقلابی و جهادی دنبال شود.

استاندار البرز گفت: حل مشکلات و تحقق مطالبات مردم استان در گرو تلاش های مسئولین است و می توان با برنامه ریزی دقیق به تمامی اهداف رسید.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: