وزیر کشور:

با همت مردم مدیریت خوبی در سرمای اخیر رخ داد / منعی برای ورود مردم به ورزشگاه‌ها وجود ندارد

احمد وحیدی گفت:با وجود حجم سرمای کم سابقه که در برخی استان‌ها رخ داد، اما با همت مردم مدیریت خوبی در سطح ملی داشتیم و حادثه ناگواری رخ نداد.

احمد وحیدی، وزیر کشور روز پنجشنبه در حاشیه دیدار با برخی علما و مراجع تقلید قم درخصوص زمان پایان محدودیت‌های انرژی برای صنایع گفت: در روز‌های آتی پیش بینی می‌شود که با موج سرمای جدیدی در روز‌های اولیه بهمن ماه مواجه شویم که همچنان باید مدیریت‌ها صورت پذیرد.

وزیرکشور افزود: با مدیریت و میدان داری خوب مردم و دولت، کسی در کشور دچار مساله حادی نشد، البته صنایع و مردم کمک کردند و صرفه جویی‌ها نقش زیادی در مدیریت بهینه انرژی داشت و دارد.

وی اظهار داشت: در برخی کشور‌های غربی و آمریکا که ادعای اول بودن در دنیا را دارند، آمار رسمی ۵۶ جانباخته است و ممکن است آمار‌های غیر رسمی بیشتر از این باشد و کشور‌های اروپایی آمار ارائه نمی‌کنند، اما تلفات داشتند.

وحیدی در مورد دغدغه‌های علما و مراجع تقلید در دیدار‌های امروز خود گفت: چند نکته محوری را مراجع عنوان کردند که آمادگی برای مقابله با دشمنان خارجی که برای مقابله با ما کمر بسته اند و استواری و و توان ایستادگی کشور در مقابل توطئه ها، از جمله دغدغه‌هایی بود که بیان شد.

وزیر کشور افزود: در مورد معیشت مسایلی از سوی علما مطرح شد و عنوان کردیم که با تاکید رئیس جمهوری مسائل معیشتی حل خواهد شد.

وی ادامه داد: علما هم‌چنین تاکیداتی روی مسائل اجتماعی و موضوع حجاب و عفاف داشتندکه باید بیشتر این مسائل را دنبال کنیم.

وحیدی در موضوع نشاط اجتماعی و حضور مردم در ورزشگاه‌ها گفت: از نظر ما منعی برای حضور مردم عزیز در ورزشگاه‌ها نیست.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.