معاون سیاسی استانداری اصفهان:

دشمن از طریق رسانه توطئه‌هایش را اعمال می‌‌کند

محمدرضا جان نثاری گفت: جنگ‌های ترکیبی که رسانه‌ها در آن نقش یگان رزم بر عهده دارند، به افسران و سربازانی نیاز دارد که مفهوم این جنگ را درک کرده و بتوانند همه ظرفیت‌ها را بسیج کنند.

محمدرضا جان نثاری معاون سیاسی استانداری اصفهان امروز در حاشیه آیین تکریم و معارفه مدیرکل صدا و سیمای مرکز اصفهان، با اشاره به اغتشاشات اخیر کشور، اظهار داشت: ما در طول ۴۳ سالی که از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، همواره و به اشکال مختلف با استکبار جهانی درگیر بوده‌ایم، در حال حاضر دشمن یک جنگ ترکیبی سهمگینی را علیه ما آغاز کرده و رسانه‌های معاند با تمام توان علیه کشور در حال فعالیت هستند.

او با اشاره به نقش موثر رسانه‌ها در جنگ ترکیبی، افزود: در دوران دفاع مقدس رسانه‌ها و صدا و سیما یکی از بازو‌های موثر کشور بوده و جزو رده‌های پشتیبانی محسوب می‌شدند، اما در جنگ فعلی رسانه‌ها دیگر نقش پشتیبانی ندارند، بلکه بزرگترین یگان رزم به شمار می‌آیند و در راس آنها، صدا و سیمای جمهوری اسلامی قرار گرفته است و باید مقابل امپراتوری رسانه‌ای جهان ایستادگی کنند.

معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری اصفهان تصریح کرد: جنگ‌های ترکیبی که رسانه‌ها در آن نقش یگان رزم بر عهده دارند، به افسران و سربازانی نیاز است که مفهوم این جنگ را درک کرده و بتوانند همه ظرفیت‌ها را بسیج کنند به همین دلیل حمایت از مجموعه صدا و سیما و رسانه‌ها ضروریست.

او اضافه کرد: رسانه‌ها و صدا و سیما تنها یک ابزار نیستند، سیستم رسانه‌ای در پیکان حملات و درگیری با دشمن قرار دارد، بنابراین تقویت رسانه‌ها و صدا و سیما یک راهبرد است.

جان نثاری با تاکید بر اینکه دشمن از طریق رسانه توطئه‌هایش را اعمال می‌کند، متذکر شد: اگر رسانه‌ها و صدا و سیما تقویت نشوند، دشمن با همین حربه ما را از پا در خواهد آورد.

او با بیان اینکه سرمایه اجتماعی مسئولان توسط رسانه‌ها تقویت و یا مخدوش می‌شود، خاطرنشان کرد: بزرگترین کار امروز، جهاد تبیین است که در راس آن رسانه‌ها و صدا و سیما قرار دارند و به همین دلیل اهمیت تقویت رسانه‌ها بر همگان روشن است و مدیران استان نیز وظیفه دارند تا این یگان رزم را تقویت کرده و مقابل دشمن محکم ایستادگی کنند.

جان نثاری در پایان از زحمات بهرام عبدالحسینی تقدیر به عمل آورده و برای یوسف افشارنیا آرزوی موفقیت کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر