جامعه مدرسین حوزه علمیه قم:

اقدام اتحادیه اروپا، عزم نیروهای مسلح ما را قوی‌تر خواهد ساخت

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعلام کرد، اقدام جاهلانه اتحادیه اروپا، عزم نیرو‌های مسلح ما را قوی‌تر خواهد و ملت ایران نیز در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستادگی می‌کند.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم طی بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدام پارلمان اروپا درپی تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: اقدام خصمانه و کینه توزانه اتحادیه اروپا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اقدامی علیه ملت یکپارچه و با اقتدار ایران اسلامی می‌دانیم. آمریکا و اروپا که خود به وجود آورنده سازمان‌های تروریستی نظیر داعش و حامیان سازمان‌های تروریستی ضد ملت ایران هستند؛ خود را درگیر بازی خطرناکی کرده‌اند که عواقب و آثار و تبعات آن بر عهده آنان است. جامعه مدرسین حوزه علمیه قم این اقدام اروپائی‌ها در تبعیت از آمریکائی‌ها را که بر خلاف عرف و قوانین و نظم و امنیت بین الملل است، با قاطعیت محکوم می‌کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: سپاه سرافراز اسلام نقش بی‌بدیلی در مبارزه با تروریسم و ریشه کن سازی غده سرطانی داعش داشته و با اقتدار توطئه‌های قدرت‌های استکباری و شیطانی را خنثی ساخته و نظام سلطه و مزدورانش را در ناکامی و استیصال قرار داده است.

جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اضافه کرده است: این کوه استوار و پولادین در مقابل تهاجم دشمن، قاطعانه و مقتدارانه ایستاده و همچنان راه پیروزی و سربلندی عزتمندانه خویش را ادامه می‌دهد. خداوند پشتیبان حقیقی پاسداران مجاهد و بصیر است و ملت ما حمایت و همراهی با این نهاد انقلابی را سرلوحه کار خود قرار داده است و به پشتیبانی از آن افتخار می‌کند.

در خاتمه این بیانیه آمده است: پاسداران اسلام و انقلاب به یاری خداوند و تاییدات الهی و توجهات خاصه حضرت، ولی عصر -عجل الله تعالی فرجه الشریف-، چون همیشه در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و تحقق منویات رهبر معظم انقلاب -ادام الله ظله- مقتدرانه عمل خواهند کرد و از خداوند متعال یاری و نصرت این نهاد انقلابی را خواستار و برای شهیدان بزرگوار این سپاه جانثار ملت، علو درجه مسئلت می‌کنیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: