رفع تصرف ۹۰ هزار متر مربع از عرصه‌های طبیعی سبزوار

۹۰ هزار متر مربع از عرصه‌های منابع طبیعی سبزوار که به طور غیرمجاز تصرف شده بود، با تلاش نیرو‌های یگان حفاظت منابع طبیعی رفع تصرف شده است.

عباسعلی کیانی  فرد رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار گفت: کوتاه کردن دست متصرفان از این اراضی طبیعی در قالب ۳۰ پرونده و با هماهنگی مراجع قضایی و انتظامی انجام شده است.
 
او افزود: این افراد بدون مجوز قانونی اقدام به تخریب، تسطیح، ترازبندی و درختکاری در اراضی ملی سبزوار کرده بودند که با قطعی شدن حکم قضایی، با همکاری نیروی انتظامی نسبت به برچیدن سازه‌ها و رفع تصرف از زمین‌های ملی اقدام شد.
 
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سبزوار ادامه داد: حفاظت از اراضی ملی و جلوگیری از هرگونه تخریب و عرصه‌های منابع طبیعی و مبارزه با زمین خواری از مهم‌ترین وظایف سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور است و اداره منابع طبیعی سبزوار با اجرای قاطعانه احکام از هرگونه تجاوز و تخریب اراضی جلوگیری می‌کند.
 
کیانی  فرد بیان کرد: گشت‌های شبانه روزی یگان حفاظت در اراضی ملی این شهرستان، هرگونه تخلفی را رصد و با هماهنگی محاکم قضایی و نیروی انتظامی برای رفع آن اقدام قانونی می‌کند.
 
او تصریح کرد: از تمامی روستاییان، بهره برداران منابع طبیعی و دوستداران طبیعت درخواست می‌شود در صورت مشاهده هرگونه تخریب و تصرف عرصه‌های ملی، مراتب را از طریق تلفن رایگان ۱۵۰۴ به مرکز فرماندهی یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان رضوی گزارش دهند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر