تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ»

مهلت ارسال اثر به دومین دوره جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» تا روز جمعه نهم بهمن‌ تمدید شد.

مهلت ارسال اثر به دومین دوره جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» که به کوشش اداره‌کل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران درحال برگزاری است؛ تا روز جمعه نهم بهمن‌ماه ۱۴۰۱ تمدید شد.

شرکت‌کنندگان در این دوره از جشنواره می‌توانند آثار خود را در بخش‌های «اینفوگرافیک»، «موشن گرافیک»، «ویدئو ژورنال»، «بازی‌های رایانه‌ای» و «نرم‌افزار‌های موبایلی» با موضوعات «جهاد تبیین در حوزه ایثار و شهادت»، «بیانیه گام دوم انقلاب»، «قهرمان پروری»، «ایثار اجتماعی»، «دیپلماسی ایثار»، «خودباوری و همگرایی ملی» و «قدرت نرم» تهیه و به دبیرخانه ارسال کنند.

فعالان و هنرمندان آثارِ چندرسانه‌ای که علاقه‌مند به شرکت در جشنواره «رسم سرخ» هستند، تا یک هفته آینده فرصت دارند برای نام‌نویسی و ارسال آثار خود به سایت «نوید شاهد» مراجعه کنند.

دومین جشنواره «رسم سرخ» در هر بخش سه برگزیده خواهد داشت و به نفرات اول تا سوم، در بخش‌های «موشن گرافیک»، «بازی‌های رایانه‌ای» و «نرم افزار‌های موبایلی»، افزون بر لوح و تندیس جشنواره، به ترتیب ۱۵۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون و ۷۰ میلیون ریال جایزه اهدا خواهد شد.

همچنین به نفرات اول تا سوم بخش‌های «اینفوگرافیک» و «ویدئو ژورنال» افزون‌بر لوح و تندیس جشنواره، به ترتیب ۷۰ میلیون، ۵۰ میلیون و ۳۰ میلیون ریال جایزه اهدا خواهد شد.

دومین دوره جشنواره چندرسانه‌ای «رسم سرخ» با شعار «نهضت هنری جهاد تبیین» با همکاری ۳۳ نهاد و سازمان از ۲۲ تیرماه ۱۴۰۱ درحال برگزاری است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر