آمادگی آرامستان‌های تبریز برای مراسم لیله‌الرغائب

 مدیرعامل سازمان آرامستان‌های شهرداری تبریز از آمادگی آرامستان‌های این شهر برای برگزاری مراسم لیلة الرغائب خبر داد.

 آقای جلالی در جلسه ستاد هماهنگی مراسم لیله‌الرغائب  با اشاره به جایگاه لیله الرغائب به عنوان نخستین پنجشنبه ماه رجب در اعتقادات مردم  گفت: با توجه به حجم گسترده حضور شهروندان در آرامستان‌های سطح شهر تبریز برنامه‌هایی مانند محدودیت‌های ترافیکی، پیش بینی اتوبوس‌های شرکت واحد، خدمات رفاهی و دیگر موارد مورد نیاز پیش بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس معاون عملیات فرماندهی انتظامی شهرستان تبریز به همراه نمایندگانی از پلیس راهور ضمن بازدید میدانی از محل طرح‌های انتظامی و ترافیکی لازم را ارائه کردند که در ایام مذکور اجرا خواهد شد.

مدیرعامل آرامستان‌های شهرداری تبریز با تاکید بر لزوم همکاری شهروندان برای تسهیل در عبور و مرور و نیز رعایت موانع انتظامی و امنیتی تاکید کرد: با نصب دوربین‌های ترافیکی و امنیتی، تخلفات ترافیکی در سطح معابر وادی رحمت ثبت و از سوی پلیس راهور اعمال قانون می‌شود.

وی تجمع دستفروشان را یکی از اصلی‌ترین معضلات ترافیکی این ایام خواند و تاکید کرد: نیرو‌های شهرداری با همکاری نیروی انتظامی نسبت به برخورد قاطع و جمع آوری سد معبر اقدام خواهند کرد.

وی گفت:با حضور نمایندگان بنیاد خیریه مستمندان و عوامل انتظامی در آرامستان‌های تبریز با متکدیان و افرادی که با کرامت انسانی شهروندان و نیز آبروی تبریز بازی کنند برخورد خواهد شد.

آقای جلالی با بیان اینکه شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز از مبدا ایستگاه محققی تا وادی رحمت تعداد قابل توجهی اتوبوس پیش بینی کرده است گفت: شهروندان برای سهولت در تردد تا حد امکان از آوردن خودرو‌های شخصی خودداری و از سرویس‌های حمل و نقل عمومی استفاده نمایند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر