آغاز نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان در مشهد

هفدمین نمایشگاه بین‌المللی دام، طیور و آبزیان عصر چهارشنبه با حضور فعالان این حوزه در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد آغاز به کار کرد.

در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه یعقوبعلی نظری استاندار خراسان رضوی و معاون وزیر جهاد کشاورزی به همراه سایر مسئولان بویژه در حوزه دام و طیور حضور داشتند.

علی جلوه معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: این نمایشگاه با حضور ۶۲ شرکت از خراسان رضوی، ۷۸ شرکت از دیگر استان‌های کشور و ۱۲ شرکت از کشور‌های ترکیه، چین و آلمان برپا شده است و هیات‌هایی از کشور عراق و افغانستان نیز در آن حضور دارند.

او با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه افزود: معرفی تولیدات جدید، ایجاد فرصت برای برقراری ارتباط و شناسایی شرکت‌های معتبر داخلی، در اختیار گذاردن فرصت انعقاد قرارداد با شرکت‌های خارجی و معرفی بهتر شرکت کنندگان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد ادامه داد: هفدهمین نمایشگاه بین المللی دام، طیور و آبزیان در ۲۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و در سالن‌های فردوسی، مفاخر و عطار برپا شده است.

جلوه بیان کرد: این نمایشگاه از امروز تا هشتم بهمن ماه ۱۴۰۱ طی ساعات ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است و پیش‌بینی می‌شود حدود پنج هزار نفر بازدید کننده داشته باشد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر