نتانیاهو ارسال تسلیحات به اوکراین را بررسی می‌کند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی، از احتمال انتقال محموله تسلیحات اسرائیل به اوکراین با درنظرگرفتن منافع تل آویو خبر داد.

در حدود یک سالی که از شروع جنگ اوکراین سپری می‌شود، رژیم صهیونیستی حمایت‌های مختلفی از اوکراین داشته است، اما مقامات اسرائیلی می‌گویند هر نوع کمکی به جز تسلیحات را به کی یف می‌دهند.

روز گذشته بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی، از احتمال انتقال محموله تسلیحات اسرائیل به اوکراین با درنظرگرفتن منافع اسرائیل خبر داد.

نتانیاهو که به فرانسه سفر کرده است در مصاحبه با شبکه تلویزیونی ال سی آی فرانسه گفت اسرائیل احتمال انتقال تسلیحات به اوکراین را با در نظر گرفتن منافع خود بررسی خواهد کرد.

نتانیاهو تصریح کرد «من این موضوع را بررسی خواهم کرد و به مناسب‌ترین شکل ممکن، پاسخ خواهم داد. ما در حال بررسی این موضوع، متناسب با منافع خودمان هستیم. اسرائیل در حال حاضر کمک‌های بشردوستانه به اوکراین می‌دهد و اسرائیل به شمار زیادی از پناهجویان اوکراینی پناه داده است.»

پایگاه خبری آکسیوس اخیرا به نقل از سه مقام صهیونیست و یک مقام آمریکایی گزارش داد که دولت بایدن از تل آویو خواسته تا سامانه و موشک‌های ضد هوایی هاوک که در زرادخانه‌های اسرائیل انبار هستند را به اوکراین بفرستد.

در پی درخواست آمریکا، وزارت جنگ رژیم صهیونیستی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که موضع تل آویو در مورد کمک رسانی به اوکراین تغییر نکرده است و هر درخواستی "مورد به مورد بررسی می‌شود".

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر