رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بدره خبر داد

خط کشی ۵۵ کیلومتر از راه‌های دسترسی شهرستان بدره

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بدره گفت: عملیات خط کشی ۵۵ کیلومتر از راه‌های دسترسی این شهرستان امسال اجرا شده است.

فردین مرادی، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بدره اظهار داشت: فعالیت انجام شده این اداره در سرفصل‌های نگهداری راه ها، ایمنی و حریم، نگهداری ابنیه فنی و پل ها، ساخت و توسعه راه‌های روستایی، حمل و نقل و تاسیس شرکت‌های حمل و نقل تعریف شده است.

وی به تشریح عملکرد این اداره از ابتدای امسال تاکنون پرداخت و افزود: ۳۰ مورد پاکسازی شانه، خاکبرداری، شانه سازی، تعریض شانه راه جهت تامین دید کافی به میزان ۱۵ هزار متر مربع، نصب بیش از ۲ هزار مورد برچسب فسفری بازتاب دهنده نور روی پایه گاردریل‌ها و حفاظ پل ها، هفت مورد اصلاح قوس هندسی جاده، ایجاد سرعت کاه، ساخت شب نمای فلش بتنی و ... در این شهرستان انجام شده است.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای بدره تاکید کرد: در راستای یکی از مهمترین رسالت‌های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای برای ایمن سازی و نگهداری راه‌ها عملیات بهسازی، لکه گیری، موج گیری و چاله پر کنی با ۴۰۰ تن آسفالت سرد و روکش آسفالت جدید به طول سه کیلومتر در محور بدره - دره شهر انجام شده است.

مرادی با اشاره به تهیه و نصب علائم ایمنی راه‌ها اعم از اخطاری، انتظامی و مسیرنما اشاره کرد و یادآور شد: طی این مدت تعویض و نصب بیش از یک هزار و ۲۰۰ مورد تابلو و همچنین تعمیر پایه گاردریل‌ها در محور‌های ارتباطی این شهرستان انجام شده است.

وی با اشاره به احیا و اجرای خاکریز دهانه پل‌ها اظهار داشت: جهت ایمن سازی محور‌ها در نواحی پرتگاهی شهرستان بدره اجرای تل خاکی در کنار پل‌ها و مسیر‌های دارای پرتگاه بیش از ۱۲۰ مورد انجام گرفته است.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: