کد خبر: ۸۳۶۶۷۶
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۳
مارال دوستي:

مارال دوستي نويسنده برنامه "راديو 7" معتقد است؛برنامه "راديو 7" نسبت به ديگر برنامه هاي تركيبي رسانه ملي برنامه اي متمايزي است كه اجرا در آن برايم دلچسب ،‌شيرين، و به يادماندي است.

مارال دوستي، يكي از نويسنده هاي برنامه "راديو 7" در گفتگو با خبرنگار بخش راديو تلويزيون باشگاه خبرنگاران گفت: متن هاي موجود در برنامه "راديو 7" كه به همراه گروه نويسنده كه خود مولف آن بوديم،براساس نوع چهره،‌لحن، صدا،علاقه ميهمانان و دوستاني كه به برنامه دعوت شده است،‌نوشته مي شود و متن هايي كه از كتاب هاي نويسندگان بزرگ داخلي و خارجي اقتباس مي شودTداراي همين فاكتور و ويژگي هستند.

وي در ادامه افزود:اما آنچه كه مهم بوده فرم، و محتواي متن و هماهنگي به نوع علاقه، صدا و سن بازيگر در نظر گرفته شده است.

وي بيان كرد: علاقه و اشتياق من براي نوشتن متن در برنامه "راديو 7" و يا حضور دوستانه علاقه مند در اين برنامه غيرقابل توصيف است و از اين جهت برنامه اي كه به مردم ارائه مي دهيم، دوست داشته و سعي كرده هر كاري انجام مي دهيم با فاصله گرفتن از تكرار باشد كه مخاطبان با ان ارتباط خوبي برقرار كنند.

وي اظهار داشت:به عنوان نويسنده در تثبيت نوع نگارش درعين تغيير دائم شكل نوشتن و تحرير،اين شرايط را كه در علاقه مندي مخاطبان خلاصه شده دوست دارم.

اين نويسنده افزود:كار با منصور ضابطيان و محمد صوفي برايم بسيار خوشايند بوده؛چراكه همفكري و معاشرتي كه بين اهالي ضبط برنامه "راديو 7" دارد،نوعي رسيدن به شباهت سليقه بود و همانند جريان خانواده اي كه گاهي با چشمان خود به تعامل و همفكري هم پيش مي روند.

دوستي پيرامون توصيف خود از راديو تصريح كرد:"راديو 7"جايگاهي است كه هرگز خلاف جهت سليقه مخاطب پيش نرفته و هر روز برنامه اي متفاوت و متنوع در جهت سليقه مخاطبان دارد كه به سمع و نظر آنان خواهد رسيد./ه
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر