زندانیان واجد شرایط از مرخصی‌های ویژه نوروز بهره‌مند شدند

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان تبریز با بیان اینکه شرایط عمومی خوب و آرامی بر زندان و زندانیان مرکزی تبریز حاکم است، گفت: با توجه به اهمیت تحکیم بنیان خانواده زندانیان واجد شرایط زندان مرکزی تبریز از مرخصی‌های ویژه نوروز بهره‌مند شدند.

بابک محبوب علیلو دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان تبریز روز پنجشنبه در بازدید سرزده و دیدار نوروزی از بند‌ها و اندرزگاه‌های زندان مرکزی تبریز، هدف از این بازدید را استماع مسائل و مشکلات و نیز رسیدگی به امورات و درخواست‌های مددجویان و اطلاع دقیق و بی واسطه از برنامه‌های ویژه تعطیلات نوروزی زندان تبریز اعلام کرد.

او افزود: به مناسبت عید نوروز از نزدیک در جریان برنامه‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی ویژه ایام عید در زندان قرار گرفتیم طوری که شرایط مطلوب و آرامی بر زندان و زندانیان این محل حاکم بوده و برنامه‌های متنوع و خدمات خوبی برای غنی سازی اوقات و رفاه حال مددجویان تمهید و تدارک شده است.

او با تاکید بر ضرورت تحکیم بنیان خانواده، به مرخصی‌های اعطایی ویژه عید نوروز به زندانیان واجد شرایط قانونی اشاره و اضافه کرد: برای آن عده از زندانیانی هم که شرایط قانونی یا امکان بهره مندی از مرخصی را نداشته اند، تلاش شده در حد توان و مقدورات ملاقات حضوری و کابینی اعطا شود.

او ابراز امیدواری کرد در سایه تعامل و همکاری نهاد‌های حمایتی و خیران با مجموعه زندان مرکزی تبریز و جذب کمک‌های مالی در ایام ماه مبارک رمضان، مشکلات و معضلات این قبیل افراد نیازمند برطرف شده و زمینه آزادی و بازگشت عزتمندانه آنان به آغوش خانواده‌ها و اجتماع فراهم شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.