توقیف ساعتی ۱۶۵۳ خودروی حادثه‌ساز

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به توقیف ساعتی ۱۶۵۳ مورد از خودرو‌ها گفت: ۲۱۸۰ خودرو به پارکینگ منتقل شد که حاصل تخلفات حادثه‌ساز رانندگان بوده است.

سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی، معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ از حوادث ناگوار حاصل از گم کردن آدرس توسط مسافران شهرستانی خبر داد و گفت: حدود ۵۰ درصد از تصادفات تهران به بزرگراه‌ها مربوط است و بخش عمده و مابقی آن‌ها به‌خصوص در ساعات تاریکی هوا و بین ساعات ۲۰ تا ۲۴ روی می‌دهد.

معاون هماهنگ کننده پلیس راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: در راستای ایجاد نظم و امنیت ترافیکی و برخورد با تخلفات حادثه ساز به منظور افزایش ایمنی و کاهش حوادث رانندگی طرح توقیف ساعتی در معابر بزرگراهی تهران در حال اجرا است. پلیس راهور تهران بزرگ در طرح نوروزی ۱۴۰۲ تا کنون با هزار و ۶۵۳ مورد توقیف ساعتی و دو هزار و ۱۸۰ مورد نیز اعزام به پارکینگ را ثبت و به همین نحو با متخلفان برخورد کرده است.

وی در پایان گفت: با توجه به خلوتی بزرگراه‌های تهران خواهشمند است با سرعت مطمئنه حرکت کنید و با عدم استفاده از تلفن همراه حین رانندگی با توجه و تمرکز کامل به جلو برانید. امیدواریم در نوروز ۱۴۰۲ هم به‌سلامت به مقصد برسید.

برچسب ها: توقیف ، تصادف
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار