مقبولیت نظام با عملکرد مطلوب پلیس آگاهی در کشف جرایم ارتقاء می‌یابد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا گفت: سرمایه اجتماعی و مقبولیت نظام با عملکرد مطلوب پلیس آگاهی در کشف جرایم ارتقاء می‌یابد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا ادیانی در همایش سراسری رؤسای پلیس آگاهی ضمن تبریک دهه کرامت و ولادت با سعادت هشتمین اختر تابناک ولایت امام رضا (ع) اظهار داشت: رسیدگی سریع و دقیق به پرونده‌ها و کشف جرایم باید سرلوحه کار پلیس آگاهی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه پلیس آگاهی به اندازه‌ای توانمند است که می‌تواند هر جرمی را رصد کند، گفت: سرمایه اجتماعی و مقبولیت نظام با عملکرد مطلوب پلیس آگاهی در کشف جرایم ارتقاء می‌یابد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا تصریح کرد: همه ما در برابر امنیت اجتماعی مسؤول هستیم و نباید در انجام وظیفه خود کوتاهی کنیم.

وی با اشاره به اینکه در کنار امنیت جانی و مالی امنیت روانی نیز بسیار مهم است، گفت: معنویت به معنای این است که انسان در هر پستی که هست به مردم خدمت کند ریاضت شما کار مجاهدانه در پلیس آگاهی است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی تصریح کرد: استرداد اموال مالباختگان باید به عنوان آخرین فرآیند ماموریت پلیس آگاهی مد نظر قرار گیرد؛ شما پناهگاه مردم هستید بنابراین باید در خدمت جامعه به نحوی عمل کنید که مردم به شما اعتماد داشته باشند و در آرامش زندگی کنند.

وی با تأکید بر اینکه باید در پلیس آگاهی فرمایشات و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری در رأس تمامی امور قرار گیرد، خاطرنشان کرد: دفاع از ارزش‌های اسلامی باید در رأس امور شما باشد و ضرورت دارد پلیس در تراز انقلاب اسلامی عمل کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار