۷ دستگاه خودروی شوتی توقیف شد 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و توقیف ۷ دستگاه خودروی شوتی خبر داد.  

سرهنگ هدایت بهرامی گفت: با ادامه یافتن طرح‌های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا و پیگیری مطالبات شهروندان در برخورد با خودرو‌های شوتی روز گذشته عملیات پلیسی در این زمینه از سوی ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران اجرایی شد.

وی اظهار داشت: در اجرای گشت زنی‌های انتظامی، مأموران پلیس امنیت اقتصادی تهران موفق شدند، ۲ دستگاه خودروی سواری هنگام ورود به پارکینگ عمومی طبقاتی در محدوده خیابان "شوش" تهران، حامل بار قاچاق را شناسایی و متوقف کنند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران خاطرنشان کرد: در بازرسی از این خودرو‌ها تعداد فراوانی لوازم برقی آشپرخانه خارجی و قاچاق، کشف و رانندگان خودرو‌ها به قاچاق بودن کالا‌ها معترف شدند.

سرهنگ بهرامی افزود: در ادامه تحقیقات پلیسی، ماموران این پلیس، ۵ دستگاه خودروی شوتی دیگر که در داخل پارکینگ عمومی در حال تخلیه کالای قاچاق بودند شناسایی و توقیف کردند.

وی بیان داشت: در این عملیات پلیسی در مجموع ۵۹۲ دستگاه لوازم برقی آشپزخانه، یک هزار و ۸۰۵ عدد فلاکس، ۹۵ عدد ساعت رومیزی کوچک، ۱۵ عدد اسپیکر، ۱۳۰ عدد ساعت مچی، ۶۶ عدد سینی کشف و کارشناسان ارزش تقریبی کالای‌های کشف شده را ۵۲ میلیارد ریال برآورد کرده اند.

وی اظهار داشت: در این عملیات ۹ نفر دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.
این مقام انتظامی در پایان با بیان تداوم طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا از شهروندان درخواست کرد درصورت مشاهده هرگونه قاچاق و یا احتکارکالا با این پلیس به شماره‌های ۰۲۱۶۶۷۴۷۳۴۳ ویا ۰۹۹۹۹۸۷۱۳۹۲ تماس بگیرند.

برچسب ها: انتظامی ، قاچاق کالا
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۲ ۲۹ خرداد ۱۴۰۲
سلام

کاش و دوصد ایکاش یه مسئولی هم‌پیدا میشد فکری به ماشینهای قاچاق افغانی( بی انصاف و‌نامرد ) تو مسیر رفسنجان یزد هم بر میداشت
آخرین اخبار