نیمار می‌خواهد برگردد، بارسا پول ندارد

یک روزنامه اسپانیایی می‌گوید نیمار برای بازگشت به بارسلونا اصرار دارد، ولی شرایط اقتصادی باشگاه کاتالان محقق شدن خواسته او را دشوار کرده است.

پاری سن ژرمن به نیمار اعلام کرده که در پاریس جایگاهی ندارد و باید برای خود به دنبال باشگاهی جدید باشد. ستاره برزیلی در عین حال می‌خواهد به باشگاه سابقش برگردد و در تماس با بارسلونا اصرار کرده که مدیران بلوگرانا او را برگردانند. اما روزنامه اسپورت چاپ بارسلون می‌گوید با توجه به شرایط اقتصادی باشگاه محقق شدن آرزوی نیمار دشوار به نظر می‌رسد.

ژاوی هرناندز در مصاحبه اخیرش با Jijantes گفت که بازگشت نیمار در برنامه‌های او نبوده است، ولی حتی این پیام ضمنی سرمربی بارسا هم خللی در تصمیم نیمار وارد نکرده و او همچنان مشتاق بازی کردن با پیراهن بلوگراناست. تیمی که نیمار در فاصله سال‌های ۲۰۱۳ تا ۲۰۱۷ در آن بازی کرده بود و بعد با قراردادی نجومی با مبلغ ۲۲۲ میلیون یورو راهی پاری سن ژرمن شد.

یک سال بعد از جدایی نیمار و پیوستنش به پی‌اس‌جی صحبت‌های زیادی در بارسا درباره بازگشت او مطرح بود و بعد از آن هم چند بار دو باشگاه به توافق برای بازگشت ستاره برزیلی به نوکمپ نزدیک شدند، اما این اتفاق رخ نداد.

این بار، اما شرایط متفاوت است. پاری سن ژرمن می‌خواهد از دست نیمار خلاص شود چرا که عملکرد ضعیف او در فصل گذشته را با توجه به دستمزد بالایش موجه نمی‌بیند. نیمار تا سال ۲۰۲۵ قرارداد دارد، ولی باشگاه پاریسی به او اعلام کرده که باید برای خود به دنبال باشگاه بگردد.

نیمار که شاهد ترک پاری سن ژرمن توسط دوست و همبازی‌اش، مسی، بوده بیش از پیش برای ترک پاری سن ژرمن مصمم است. اسپورت می‌گوید نیمار برای راضی کردن بارسا از پینی زاهاوی، مدیر برنامه‌های مشهور فوتبالی، کمک گرفته است. زاهاوی دوست صمیمی خوان لاپورتاست، ولی حتی اگر لاپورتا خواهان بازگشت نیمار باشد وضعیت اقتصادی فعلی بارسلونا بازگشت او را بسیار دشوار کرده است.

برچسب ها: نیمار ، فوتبال ، ورزش
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار