جشنواره پوشش اصیل ایرانی اسلامی گوهرشاد تا ۱۵ تیرماه تمدید شد.

دومین جشنواره پوشش اصیل ایرانی اسلامی «گوهرشاد» به همت و پیشرانی مجموعه‌های مردمی عرصه عفاف و حجاب و تسهیل گری و تنظیم گری دستگاه‌ها و نهاد‌ها در حال برگزاری است.

این جشنواره در سطح استانی با همکاری ستاد نهضت پیشرفت بانوان در سراسر کشور اجرا می‌شود. این ستاد در قالب حرف آورد با محوریت تجربه موفق نهی از منکر لسانی در زمینه حجاب، محدودیت‌های قوانین پوشش در غرب، حجاب از دیدگاه زن تازه مسلمان، روایت فرهنگ پوشش اقوام ایرانی، چالش‌های زن محجبه در غرب و ابعاد انحطاط فرهنگی زن غربی و ... پای کار این جشنواره آمده است و در این حوزه تاکنون موفق به دریافت سه هزار و ۱۲۵ اثر شده است که از بین استان ها، حرف آوردی‌ها در استان‌های کرمان با ۶۳۷ اثر، گلستان ۴۵۱ اثر، مازندران با ۲۴۰ اثر و خراسان جنوبی با ۲۲۰ اثر، بیشترین آثار را به دبیرخانه این جشنواره ارسال کرده اند.

دومین جشنواره ملی گوهرشاد در دو بخش «دانش آموزی و دانشجویی» شامل مسابقه هنری و «انفرادی و مؤسسات و مجموعه ها» شامل ارایه و داوری ایده‌های خلاقانه برگزار می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۵ تیرماه در تمام قالب‌های هنری و محور‌های محتوایی همچون مقاله و یاداشت، فیلم کوتاه، طراح گرافیکی، وبلاگ نویسی، شعر و شعار، موشن گرافیک، نماهنگ و کلیپ، انیمیشن و نقاشی را به دبیرخانه ارسال کنند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.