۲ هزار و ۸۰۰ لیتر سوخت قاچاق در توقیف پلیس

مأموران انتظامی خراسان جنوبی در عملیات‌های جداگانه‌ای موفق به کشف ۲ هزار و ۸۰۰ لیتر سوخت قاچاق شدند.

سرهنگ صالحی فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه گفت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه در زمینه اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی به یک سواری پژو ۴۰۵ مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

او افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو، هزار و ۸۰۰ لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی را کشف کردند.

سرهنگ صالحی بیان کرد: مأموران در این خصوص یک دستگاه خودرو را توقیف و یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.


بیشتر بخوانید


سرهنگ عرب فرمانده انتظامی نهبندان نیز گفت: مأموران انتظامی پاسگاه سهل آباد نهبندان در زمینه اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های فرعی این شهرستان به یک سواری سمند مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.

او افزود: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی از خودرو، هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورد‌ه های نفتی را کشف کردند.

سرهنگ عرب عنوان کرد: مأموران در این خصوص یک دستگاه خودرو توقیف و یک متهم را دستگیر کردند که به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان نهبندان اظهار کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و یا از طریق پیامک با سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار