دادستان اردبیل:

هیچ درگیری اراذل و اوباش، در اردبیل اتفاق نیفتاده است

دادستان اردبیل گفت:پیرو انتشار ویدئویی از قدرت نمایی و گروگان گیری نفراتی توسط اراذل و اوباش در چند روز اخیر، دادستان اردبیل وقوع جرائم مذکور در اردبیل را تکذیب کرد.

جلال آفاقی با اشاره به تصاویر و ویدئو منتشره در فضای مجازی از پخش زنده قدرت نمایی و ضرب و جرح و گروگان گیری تعدادی اراذل و اوباش، گفت: اقدام مذکور در اردبیل اتفاق نیافتاده است. 

او ادامه داد: یکی از گروه‌های اراذل و اوباش بدلیل اختلاف قبلی، اقدام به گروگان گیری ۳ نفر از گروه دیگر اوباش در بخش آفتاب تهران نموده و با جزئیات منتشره در فضای مجازی، از قدرت نمایی خود و ضرب و جرح نفرات، اقدام به پخش زنده در یکی از شبکه‌های اجتماعی کرده اند. 

دادستان مرکز استان اردبیل با تاکید مجدد بر اینکه اقدامات مذکور به هیچ عنوان در اردبیل اتفاق نیافتاده است، افزود: اتفاقا بدلیل اصالت اردبیلی نفرات مدنظر که در بخش آفتاب تهران مرتکب جرم شده اند، تدابیر انتظامی و اطلاعاتی لازم صورت گرفته تا اجازه تسری موضوع به اردبیل به واسطه نفرات مرتبط احتمالی در این شهر داده نشود و ظرف چند روز اخیر هیچ تحرک و درگیری یا قدرت نمایی اراذل و اوباش در شهر اردبیل وجود نداشته است.

آفاقی با اشاره به اقدامات دستگاه قضایی و دستگاه‌های امنیتی و مراجع انتظامی و نظامی در قبال جرائم سازمان یافته و اراذل و اوباش و تدابیر و برنامه‌های موجود، به مردم اطمینان داد برخورد‌های عبرت آموز با هرگونه موارد مخل نظم و امنیت و آرامش و آسایش عمومی وجود خواهد داشت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.