جانشین فرمانده کل سپاه:

توطئه عادی‌سازی، روابط اسرائیل را بهم ریخت/ جنایت‌ها در غزه متوقف نشود، شوک دیگری در راه است

سردار فدوی گفت: توطئه صهیونیست‌ها و آمریکا در خصوص عادی سازی روابط اسرائیل با کشور‌های منطقه، با اجرای طوفان الاقصی بهم ریخت.

آیین تکریم سردار دامغانی و معارفه سردار شوقانی، فرمانده جدید سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان با حضور سردار فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت‌الاسلام و‌المسلمین مطیعی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان و هاشمی استاندار سمنان، جمعی از فرماندهان نظامی و انتظامی استان، خانواده معظم شهدا، مشاورین استاندار و مدیران کل ستادی و اجرایی استان برگزار شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در این مراسم با بیان اینکه اگر جبهه حق به پا خیزد، باید بدانیم که پیروزی را خداوند برای جبهه حق و حزب الله قطعی و ضمانت کرده است، ما باید به گونه‌ای رفتار کنیم که همواره در جبهه حق قرار داشته باشیم، اظهار داشت: همواره حزب خدا غالب و پیروز است، این وعده الهی است.

وی با بیان اینکه امروز به برکت ایران اسلامی، جبهه مقاومت، نفس امام راحل و همدلی پاسداران انقلاب اسلامی، توانمندی‌های حزب الله در همه جا فراگیر شده است، افزود: طوفان‌الاقصی شکست مسلمی بود که صهیونسیت‌ها نمی‌توانند از آن رهایی پیدا کنند، ظلم از بین رفتنی است و جبهه حق باقی می‌ماند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه توطئه صهیونیست‌ها و آمریکا در خصوص عادی سازی روابط اسرائیل با کشور‌های منطقه، با اجرای طوفان الاقصی بهم ریخت، تصریح کرد: الحمدالله وضعیت در جبهه‌های مقاومت خوب و صبر و استقامت رزمندگان و مردم فلسطین بی‌نظیر است، انشالله پیروزی خیلی سریع حاصل خواهد شد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، پاسدار اسلام است، خدارا شاکریم که این توفیق برای تعدادی از دلدادگان انقلاب، اسلام، پیامبر اکرم (ص) و امام حسین (ع) میسر شد، اضافه کرد: سپاه استانی در جغرافیای خود به مثابه کل سپاه در جغرافیای ایران اسلامی است، به همین واسطه است که مردم هر روز جلوه‌ای از خدمت را مشاهده می‌کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با بیان اینکه وقتی خدمتی در روالی قرار میگیرد که باید به صورت جهادی و در زمان کم و با منابع مالی کم اجرایی سود، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ورود می‌کند، ادامه داد: همانطور که امام راحل فرمودند، انشالله پرچم انقلاب اسلامی را با انجام تکالیف خود به دست صاحب اصلی اش، حضرت قائم آل محمد (عج) می‌سپاریم، این وعده الهی است.

سردار فدوی با بیان اینکه جوانان و نوجوانان دهه ۸۰ و ۹۰ روند درستی را در انتقال نسل به پیش گرفته اند، خاطرنشان کرد: این روند در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز الحمدالله به خوبی در حال انجام است.

دشمن صهیونیستی هنوز از شوک شکست بسیار بزرگی که در تاریخ خود متحمل شده، درنیامده است.

وی تصریح کرد: این شکست راهبردی از ذهن همه کسانی که سال‌ها غاصبانه در سرزمین مقدس فلسطین اشغالی حضور یافته‌اند، بیرون نخواهد رفت.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تأکید کرد: شوک نیروهای مقاومت به صهیونیست‌ها ادامه پیدا خواهد کرد تا وقتی که این غده سرطانی از روی نقشه جهان محو شود.

فدوی گفت: رژیم صهیونیستی همواره خباثت می‌کند و مقاومت اسلامی آن را روزی از بین خواهد برد.

وی ادامه داد: جبهه مقاومت امروز مستحکم‌تر از قبل به راه خود ادامه می‌دهد و آسیب‌هایی که به آنها در جریان تهاجم اخیر صهیونیست‌ها وارد شده، هم بسیار کم و حداقلی بوده است.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: رژیم صهیونیستی چون نتوانسته به جبهه مقاومت آسیب برساند، مردم مظلوم و بی‌گناه فلسطین را شهید می‌کند.

فدوی ادامه داد: با روالی که هم‌اکنون در سرزمین‌های اشغالی دیده می‌شود و همه مسلمانان عالم را در التهاب قرار داده است، امت اسلام ثانیه‌شماری می‌کنند تا به‌گونه‌ای به نقش خود در محور مقاومت دست یابند.

وی تصریح کرد: اگر خبیثان عالم روند جنایت‌ها را در غزه ادامه دهند، شاید مردم مسلمان سایر کشورها نیز همچون مردم فلسطین و گروه‌های مقاومت که تاب تحمل این جنایت‌ها را نداشتند و هجوم بزرگی را علیه صهیونیست‌ها رقم زدند، وارد میدان شوند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح‌کرد: مسلمانان مترصد هستند تا فرصتی پیش آید و این بلا را دوباره بر سر صهیونیست‌ها فرود آورند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه سردار دامغانی در مسند دیگری برای خدمت در سپاه گیلان انتخاب شدند، گفت: در سپاه سمنان نیز جوان با تجربه پاسدار انقلاب اسلامی، سردار شوقانی مشغول خواهند شد که انشالله هر دو این پاسداران توانمند، موفق باشند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.