درخواست حزب اسپانیایی برای حذف رژیم صهیونیستی از المپیک پاریس + فیلم

حزب سومار اسپانیا که از احزاب حاکم در دولت این کشور به‌شمار می‌رود خواستار اخراج رژیم صهیونیستی از بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس شد.

حزب سومار اسپانیا که از احزاب حاکم در دولت این کشور به شمار می‌رود، با تنظیم لایحه‌ای خواستار اخراج رژیم صهیونیستی از بازی‌های المپیک ۲۰۲۴ پاریس شد.

ناهول گونزالس سخنگوی کمیته ورزشی حزب سومار در کنفرانسی خبری گفت: در حال حاضر یک نسل کشی و قتل عام علیه ملت فلسطین انجام می‌شود و تا زمانی که این امر ادامه داشته باشد حضور اسرائیل در رویدادی چون المپیک که جایی برای برادری و صلح است قابل پذیرش نیست. معیارهای دوگانه در برخورد با ورزشکاران قابل قبول نیست. همانطور که روسیه از مسابقات حذف شد مقررات باید برای «اسرائیل» هم اجرا شود.

بر اساس منشور المپیک، کمیته بین المللی المپیک می‌تواند تیم‌ها و کشورهایی که در طول بازی‌های المپیک آتش بس را برقرار نمی‌کنند اخراج نماید. المپیک پاریس قرار است در تابستان با شعار صلح و همزیستی برگزار شود. 

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۰:۰۳ ۲۶ فروردين ۱۴۰۳
امیدوارم حتما حذف بشه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۷:۴۹ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
درود بر شما
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۳۴ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
احسنت ، کار بسیار بجایی است !!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۸ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
اسرائیل منفور جهان شده .
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۵:۲۵ ۲۵ فروردين ۱۴۰۳
مرگ بر دولت تزویر و نیرنگ آمریکا و رسانه های به ظاهر غیر دولتی و دولتیش ، هر دو حزب آمریکا دولتی اند و تعدادی از ایالت ها را فرمانداری می کنند و تمام رسانه های معتبرشان هم حزبی است. فریب حزب های آمریکایی را نخورید
آخرین اخبار