قاریان و دعاخوانان برگزیده سال ۱۴۰۲ معرفی شدند

شورای عالی قرآن ضمن معرفی قاریان و دعاخوانان برگزیده در سال ۱۴۰۲، فراخوان ثبت نام در دوره‌های ارتقاء سال جدید را اعلام کرد.

به نقل از شورای عالی قرآن، برگزاری دوره‌های آموزش و ارتقاء قاریان و دعاخوانان ممتاز، از اقدامات موفق شورای عالی قرآن در حوزه آموزش‌های تخصصی است که سال‌هاست برگزار می‌شود. در سال‌های اخیر، استفاده از بستر فضای مجازی، امکان بهره‌گیری از این دوره‌ها را برای تعداد بیشتری از نخبگان قرآنی در استان‌های مختلف کشور فراهم کرده است.

این دوره‌های تخصصی در سال ۱۴۰۳ در دو بخش «شانزدهمین دوره ارتقاء قاریان ممتاز کشور» و «هشتمین دوره ارتقاء دعاخوانان ممتاز کشور» به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

قاریان و دعاخوانان ممتازی که علاقه‌مند به شرکت در این دوره‌ها هستند، از امروز ۲۵ فروردین تا ۱۰ اردیبهشت می‌توانند به پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی قرآن مراجعه و ثبت نام کنند.

بر اساس این گزارش، اسامی برگزیدگان این دوره‌ها در سال گذشته که با مشارکت شورای عالی قرآن و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد، به این شرح است:

برگزیدگان پانزدهمین دوره ارتقاء قاریان ممتاز را مصطفی قاسمی از مازندران، مهدی کرمی از زنجان، سید یوسف حسینی از سمنان، مهدی تقی‌پور از قم و عرفان حسن‌زاده از آذربایجان شرقی و برگزیدگان هفتمین دوره ارتقاء دعاخوانان ممتاز را مهدی محمدزاده از آذربایجان شرقی، صفی‌الله توفیق‌زاده از فارس و سید محمد قهاری از تهران تشکیل می‌دهند.

اطلاعیه برگزاری دوره‌های آموزش و ارتقاء قاریان و دعاخوانان ممتاز

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار