خودروی حمل پساب در تاکستان توقیف شد

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان از توقیف خودروی حمل پساب انسانی در هنگام تخلیه لجن‌های آلود در اراضی ضیاء آباد خبر داد.

محسن جلیلوند رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان گفت: گزارش خودروی حمل پساب انسانی از سوی کارشناسان و ماموران یگان حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان تحت پیگیری قرار گرفت و معلوم شد که این خودرو مواد آلوده را در اراضی ضیاآباد تخلیه کرده است.

وی با بیان اینکه خودروی متخلف با دستور مقام قضایی توقیف شده است، بیان کرد: پرونده متخلف به همراه مستندات لازم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی ارسال شد.

به گفته این مسئول، با متخلفان و آلوده کنندگان محیط زیست که سلامت مردم را به مخاطره می‌اندازند، با جدیت و برابر قانون برخورد خواهد شد.

جلیلوند از آحاد مردم خواست که در صورت مشاهده تخلفات زیست محیطی و تخلیه پسماند و پساب در مکان‌های غیر مجاز موضوع را سریعا به ادارات محیط زیست و نیروی انتظامی گزارش کنند.

رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تاکستان بیان کرد: همه باید در حفظ محیط زیست که با سلامت مردم در ارتباط است خود را مسئول بدانند تا زمینه تخلف برای سود جویان به حداقل برسد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.