از ابتدای سال ۱۴۰۳ انجام شد؛

اجرای بیش از ۱۰ هزار متر طول خط کشی محوری در منطقه ۱۵

شهردار منطقه ۱۵ گفت: در راستای نگهداشت ترافیک معابر، عملیات خط کشی محوری در سطح منطقه با اجرای ۱۰ هزار و ۶۰۰ متر طول خط کشی محوری در بزرگراه امام رضا (ع) و بلوار نیکوعمل در سال جاری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۵، محمد شیری شهردار منطقه با تاکید براینکه خط کشی معابر، یکی از علائم مهم ترافیکی است و نقش بسزایی در کاهش سوانح رانندگی و ایمنی شهروندان و روان سازی ترافیک دارد؛ گفت: در راستای ساماندهی شبکه معابر، کاهش سوانح رانندگی، ایمنی شهروندان و روان سازی ترافیک خط کشی معابر بر اساس اولویت‌های شناسایی شده و به طور مستمر اجرا می‌شود.

به گفته او؛ از ابتدای سال جاری خط کشی محوری به طول ۳۶۰۰ متر طول در دسترسی بزرگراه امام رضا (ع) لاین کندرو به لاین دسترسی و ۷۰۰۰ متر طول در بلوار نیکو عمل انجام شد.

او افزود: همچنین طی این مدت خط کشی کانال عابر پیاده به متراژ ۱۱۰ متر طول، رنگ آمیزی گذرگاه عابرپیاده به مساحت ۱۴۴ مترمربع و ترسیم نوشتار به تعداد ۱۸ عدد در خیابان‌های نبرد و بقائی به اجرا درآمد.

شهردار منطقه اضافه کرد: با توجه به افزایش اعتبارات؛ پیش بینی می‌شود توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه حدود ۴۰۰ هزار متر طول خط کشی محوری تا پایان سال بمنظور افزایش ضریب ایمنی تردد، تسهیل در تردد خودرو‌ها و برقراری نظم و تامین امنیت شهروندان در معابر شریانی و جمع کننده و پخش کننده سطح منطقه انجام شود.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار