حمایت بافقی‌ها از پاسخ کوبنده سپاه به رژیم صهیونیستی

مردم ولایتمدار بافق در تجمعی خودجوش در امامزاده عبدالله بافق، از اقدام غیورانه سپاه علیه تجاوز رژیم غاصب اسرائیل حمایت کردند.

مردم ولایتمدار بافق با تجمع در امامزاده عبدالله حمایت خود را از پاسخ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به رژیم جعلی صهیونیستی، اعلام کردند.

مردم در این تجمع حمله سپاه به اسرائیل را مایه مباهات و اقتدار ایران اسلامی دانستند و با شعار‌های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، از پاسخ همه جانبه سپاه و وعده صادق، اظهار خوشحالی کردند.

حجت‌الاسلام حسینی امام جمعه بافق در این تجمع خودجوش مردمی گفت: اسرائیل و حامی کم عقل‌تر از خودش آمریکا، در این چند روز گذشته به تعبیر رهبر معظم انقلاب غلطی کردند که باتلاقی برای خودشان شد. 

او افزود: حمله اسرائیل به کنسولگری ایران در سوریه که منجر به شهادت تنی چند از سپاهیان ما شد، در حقیقت نشان دهنده ضعف مشورتی آمریکا بود. 

حسینی خاطرنشان کرد: اسرائیل فراموش کرده بود که رهبر معظم انقلاب یک روزی فرمود اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید و اگر اسرائیل نسبت به جمهوری اسلامی ایران غلطی کند، تل آویو و حیفا را بر سرش خراب خواهیم کرد. 

او ادامه داد: فراموش کرد که سپاهیان ما گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب هستند و ما موشک‌هایی داریم نقطه زن و عملیات ترکیبی هوا و فضای سپاه، چنان دشمن را انگشت به دهان کرد که همچنان متحیر و مبهوت مانده‌اند. 

امام جمعه بافق گفت: رییس جمهور آمریکا به اسرائیل پیغام فرستاده که مبادا پاسخ ایران را بدهی که این نشان دهنده ضعف آمریکا است چراکه می‌داند اگر با ایران درگیر شود نقطه نهایی همان آمریکا است.

او تصریح کرد: حمله سپاه به اسرائیل فقط تنبیه و گوشمالی بود و دشمنان بدانند که توان نظامی ما ده‌ها برابر آنچه است که شب گذشته دیدند.

حسینی تأکید کرد: امروز اسرائیل بداند اگر این تنبیه بود، اگر تصمیم غلطی بگیرد، یقین بداند که تمام نیرو‌های نظامی و شهروندان شهرک نشینشان زیرآوار خواهند ماند.

او افزود: آنها می‌دانند اگر خطای راهبردی کنند، همین فرزندان ملت و ارتش جمهوری اسلامی، کاری بر سر اسرائیل خواهد آورد که همه مردم دنیا پایان عمر نکبت بار اسرائیل را شاهد باشند. 

حسینی بیان کرد: این حمله به اسرائیل تهدیدی برای آمریکا هم هست و بدانند اگر حمایتی از رژیم صهیونیستی کند، پایگاه‌های نظامی اش در امان نخواهد بود.

امام جمعه بافق خاطرنشان کرد: ملت ایران که پشت مردم فلسطین باشد یعنی تمام ملت‌های دنیا پشت مردم فلسطین‌اند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار