مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: وضعیت استقرار خانم‌ها و آقایان در خطوط بی‌آرتی به روال قدیم تغییر کرد.

مهدی علیزاده مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: به دلیل حضور گسترده موتور سیکلت‌ها و ماشین‌های شخصی در خطوط ویژه اتوبوس، ترمز‌های ناگهانی راننده اتوبوس برای جلوگیری از برخورد با عابر یا این وسایل گاهاً اجتناب ناپذیر است و به دلیل وجود بخش خانم‌ها در جلوی خطوط بی آرتی بیشترین صدمات به آنها وارد می‌شود.

علیزاده گفت: در صد‌ها خط متعلق به بخش خصوصی که مانند قدیم الایام آقایان در جلو و خانم‌ها در بخش انتهایی اتوبوس حضور دارند کمتر شاهد آسیب دیدگی آقایان بوده‌ایم و این بر اساس رصد آماری ۲ ساله است.

مدیرعامل شرکت واحد گفت: حفظ سلامت و امنیت همه شهروندانی که در طول ۲۴ ساعت شبانه روز از خطوط بی آرتی ما استفاده می‌کنند از اهمیت بالایی برخوردار است و بر همین اساس و به توصیه متخصصان تصمیم گرفتیم وضعیت استقرار خانم‌ها و آقایان در خطوط بی آرتی به روال قدیم یعنی آقایان در جلو و خانم‌ها در بخش انتهایی بازگردد.

علیزاده گفت: امسال به امید خدا و با پیگیری‌های فراوان شهردار محترم تهران، تعداد قابل توجهی اتوبوس تولید داخل یا خارج از کشور به ناوگان اتوبوسرانی اضافه می‌شود و تلاش خواهیم کرد در مدت زمان نه چندان طولانی مردم شاهد آسایش بیشتری در اتوبوس‌ها باشند.

برچسب ها: اتوبوس ، تهران
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۴ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
واقعا متاسفم براتون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۱۴ ۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۳
واقعا متاسفم براتون
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۰۲ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
تغییر محل نشستن مردان و زنان جای نشستن نداره چه وضعشه چه کاریه
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۱۶ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
جای نشستن مردان نداره آخه چه وضعشه بدبخت پیر مردها بازنشسته ها چطوری بشینن بعضی از ایستگاه از خط راه دور باید بایسته آخه درسته خدا رو خوش میاد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۲:۰۸ ۳۱ فروردين ۱۴۰۳
سوار و پیاده شدن تو کابین عقبی بی آر تی ها مصیبت عظماست
آخرین اخبار