دستگیری عامل قتل مرد جوان با کلت کمری در شرق تهران

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری عامل قتل مرد جوان با کلت کمری در شرق تهران، خبر داد.

سردار علی ولی‌پور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: روز ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲، کشف جسد مرد جوانی در یک خودروی پژو ۲۰۶ در محله افسریه از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش داده شد.

وی افزود:با اعلام این خبر، تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که بر اثر شلیک گلوله از ناحیه سر به قتل رسیده بود.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت، قاتل هنگامی که داخل خودروی مرد جوان نشسته دقایقی پس از صحبت کردن با انگیزه نامشخصی وی را با ضرب گلوله از ناحیه سر به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت خودرو را جابه‌جا کرده است.

سردار ولی‌پور گودرزی متذکر شد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی هویت مقتول را به دست آوردند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم در کوتاه‌ترین زمان ممکن پی بردند که وی با مرد جوانی به نام بابک که این اواخر رفت و آمد خانوادگی داشته اختلاف پیدا کرده است.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: بررسی‌های تخصصی کارآگاهان بیانگر آن بود، بابک مقتول را چندین مرتبه به خاطر ارتباط نزدیک با اعضای خانواده‌اش تهدید کرده و محل زندگی بابک در نزدیکی صحنه جنایت بوده است.
 

وی افزود: همین سرنخ مهم برای کارآگاهان کافی بود تا متهم بازداشت شود؛ او پس از انتقال به اداره پلیس در جریان تحقیقات ابتدایی با اظهارات ضد و نقیضی گفت، مقتول یکی از دوستانم بود و به همین خاطر رفت و آمد خانوادگی داشتیم؛ در جریان این روابط حس کردم مقتول با یکی از اعضای خانواده‌ام می‌خواهد ارتباط برقرار کنم که چندین‌بار هشدار دادم، اما فایده‌ای نداشت؛ به خاطر همین تصمیم گرفتم تا او را به قتل برسانم. بدین ترتیب با مقتول در نزدیکی جاده مسگرآباد قرار ملاقات گذاشتم و در خودرویش نشستم؛ پس از دقایقی مشاجره کردن با یکدیگر با سلاح کلت‌کمری خود که از قبل تهیه کرده بودم او را با ضرب یک گلوله از ناحیه سر به قتل رساندم و پس از ارتکاب جرم خودرو را جا‌به‌جا کردم و اسلحه را به یک کانال آب انداختم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم در جریان تحقیقات جنایی پرونده بررسی‌ها در رابطه با این قتل همچنان ادامه دارد، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده و تحقیقات تکمیلی در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار