جامعه ایثارگری انتظاری جز تکریم ندارند

رئیس بنیاد شهید گفت: بیش از ۷۰ درصد از جامعه ایثارگری که به بنیاد مراجعه می‌کنند از طریق ارتباط و تعامل با کارکنان و مدیران مشکل آنان قابل حل است.

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران که در راستای تبیین و تشریح برنامه عملیاتی سال جاری برگزار شد، گفت: جامعه ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظاری جز تکریم ندارند.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران اظهار کرد: بیش از ۷۰ درصد از جامعه ایثارگری که به بنیاد مراجعه می‌کنند از طریق ارتباط و تعامل با کارکنان و مدیران مشکل آنان قابل حل است که لازم است در این زمینه آموزش لازم به همکاران ما در جهت تعامل مطلوب و پاسخگویی درست داده شود.

وی ادامه داد: مدیران و کارکنان ما در مواجهه با جامعه هدف باید تکریم و احترام را سرلوحه عملکرد خود قرار دهند که این مهم در کنار ارائه بی‌منت خدمات یکی از مهمترین وظایف ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران است.

برچسب ها: بنیاد شهید ، تکریم
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
فرهاد
۲۰:۱۳ ۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۳
باسلام چرا هنوزحقوق فروردین ماه واریز نشده بنیادشهید شهرستان لاهیجان امروز که 2روزم از فروردین گذشته هنوز حقوق خانواده شهدا رو واریز نکردن
آخرین اخبار