ضرورت احداث پل روگذر برای ورود وخروج از اتوبان پیامبر اعظم در کنار روستای عزیز کندی

فرماندار هشترود بر احداث پل روگذر برای ورود وخروج از اتوبان پیامبر اعظم در کنار روستای عزیز کندی را ضروری دانست.

فرید قشلاقی در کمیته ایمنی و حمل ونقل و شورای ترافیک شهرستان هشترود با بیان اینکه متاسفانه در زمان احداث اتوبان پیامبر اعظم بر ورود و خروج روستاییان و حتی شهر هشترود توجه نشده و اهالی برای ورود و خروج از زیر گذر پل‌ها یا جاده‌های غیر استاندار استفاده می‌کنند و این کار هم باعث بروز تصادف می‌شود بر احداث پل روگذر و یا زیر گذر در روستای عزیز کندی را شد.

وی گفت: تریلی‌ها و برخی ماشین‌های سنگین در کنار جاده روستای عزیز کندی توقف می‌کنند و ماشین‌های عبوری از اتوبان متوجه نمی‌شوند که اینکار باعث بروز تصادف می‌شود.

وی افزود: مسئولین احداث اتوبان هشترود مراغه هم باید از الان فکری به حال عبور ومرور روستاییان در حاشیه اتوبان جدید الاحداث باشند تا اهالی هم برای ورود و خروج خود هم برای عبور احشام خود با مشکل روبرو نشوند.

فرماندار هشترود بر ساماندهی نقاط حادثه خیز و خط کشی ۳ خطی در اتوبان پیامبر اعظم، جاده هشترود به مراغه، میانه و قره چمن را شد.

قشلاقی گفت: نبود روشنایی در اتوبان پیامبر اعظم و حتی در پارکینک‌ها باعث دید ناکافی برای رانندگان میشود.

وی در ادامه از اعلام جرم و خسارت بر علیه کاندیدا‌هایی که بر روی تابلو‌های جاده‌ای و شهر اعلامیه و پوستر چسبانده بودند را شد و گفت: اگر شهرداری و راهداری و حمل و نقل جاده‌ای متحمل هزینه شده باید اعلام جرم کند.

برچسب ها: روگذر ، تصادف
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.