هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال؛

سپاهانی‌ها به دنبال انتقام از قو‌های سپید انزلی هستند/ نبرد تیم‌های میانه جدول در اصفهان

مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام دو دیدار امروز به پایان می‌رسد.

پرونده مسابقات هفته بیست و چهارم لیگ برتر فوتبال با انجام دو دیدار  امروز (روز یکشنبه) بسته می‌شود و تیم سپاهان به مصاف تیم ملوان بندرانزلی می‌رود و تیم ذوب آهن پذیرای تیم آلومینیوم اراک در اصفهان است.  

ذوب آهن- آلومینیوم اراک/ روز یکشنبه ساعت ۱۶:۳۰

تیم ذوب آهن در دربی اصفهان با یک گل شکست خورد و با ۳۰ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده بندی قرار گرفته است. این تیم اصفهانی در فولاد شهر نتایج خوبی نگرفته و ۴ باخت متوالی در خانه اش متحمل شده است.  

شاگردان محمد ربیعی می‌خواهند ۳ امتیاز بازی خانگی برابر تیم آلومینیوم را کسب کنند تا طلسم باخت‌های متوالی خود را در فولاد شهر بشکنند و وضعیت خود را در میانه جدول رده بندی حفظ کنند.  

در آن طرف، تیم فوتبال آلومینیوم اراک هفته گذشته برابر تیم استقلال با یک گل شکست خورد و هم امتیاز با ذوب آهن و به خاطر تفاضل گل کمتر  در جایگاه دهم جدول رده بندی قرار گرفته است.  

تیم آلومینیوم هیچ گاه در لیگ برتر نتوانسته تیم ذوب آهن را شکست بدهد و ۵ تساوی و ۲ برد برای سبزپوشان اصفهانی ماحصل رویارویی این ۲ تیم بوده است. باید دید این تیم اراکی می‌تواند این طلسم را بشکند یا نه!  

همچنین محمد ربیعی در تقابل با تیم آلومینیوم و مجتبی حسینی هیچ گاه شکست نخورده است و باید دید این روند خوبش را برابر این تیم اصفهانی ادامه می‌دهد یا نه!  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.  

ملوان- سپاهان/ روز یکشنبه ساعت ۱۷

تیم فوتبال هفته گذشته برابر تیم پرسپولیس با یک گل شکست خورد و کسب ۳۸ امتیاز در جایگاه پنجم جدول رده بندی قرار گرفته است.  

قو‌های سپید انزلی همانند بازی رفت می‌خواهند تیم سپاهان را با حمایت هواداران پرشور خود شکست بدهند تا جای تراکتور را در رتبه چهارم بگیرند و شانس خود را برای کسب سهمیه آسیایی افزایش بدهند.  

در آن طرف، تیم فوتبال سپاهان هفته گذشته با وجود اینکه در دربی اصفهان برابر ذوب آهن پیروز شد، اما هواداران این تیم از نتایج طلایی پوشان رضایت ندارند و شعار‌هایی علیه مورایس سرمربی پرتغالی دادند.   

طلایی پوشان اصفهانی از  آخرین بردشان برابر تیم ملوان حدود ۱۰ سال می‌گذرد و آنها می‌خواهند طلسم شکست ناپذیری انزلی چی‌ها را بشکنند و اختلاف خود را با سرخابی‌ها کاهش بدهند.  

بازی رفت ۲ تیم با نتیجه ۳ بر ۲ به نفع تیم ملوان به پایان رسید و شاگردان مورایس می‌خواهند انتقام شکست بازی رفت را از ملوانی‌ها بگیرند تا دل هواداران اصفهانی را شاد کنند.  

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار