آغاز حضور میدانی و عملیاتی مسئولین استانی و شهری برای رفع مشکلات شهر

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه با وجود تلاش‌های صورت گرفته، مشکلات و مسائل حل نشده بسیاری در شهر کرمانشاه وجود دارد، از آغاز حضور میدانی و عملیاتی مسئولین استانی و شهری برای رفع مشکلات شهر کرمانشاه خبر داد و گفت : اجرای این برنامه از منطقه ۵ شهرداری که وسعت و جمعیت زیادی دارد، کلید می‌خورد.

محمدطیب صحرایی، استاندار کرمانشاه در نشست آغاز طرح جهادی خدمات رسانی به مناطق هشت گانه شهرداری کرمانشاه، با اشاره به حضور قریب نیمی از جمعیت استان در شهر کرمانشاه، گفت : در همین راستا پرداختن به مشکلات این شهر و رفع آنها برای مسئولین استانی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی افزود: با توجه به جمعیت شهر کرمانشاه و مسائل و مشکلاتی که در آن وجود دارد، نیاز است که رسیدگی به مناطق شهر در یک برنامه هم افزا و جدی پیگیری شود.

وی تصریح کرد: با وجود تلاش‌های صورت گرفته، مشکلات و مسائل حل نشده بسیاری در شهر کرمانشاه وجود دارد و مردم هم کار‌های انجام شده را رصد می‌کنند و هم مشکلات را می‌بینند، بنابراین نیاز است که با حضور میدانی و عملیاتی و با یک کار کارشناسی و با یک برنامه زمانبندی توافقی نسبت به رفع مشکلات اقدام شود.

صحرایی گفت: در همین راستا امروز بازدید‌ها و حضور میدانی خود را همراه با فرماندار و شهردار کرمانشاه و جمعی از مسئولین شهرداری از منطقه پنج شهرداری آغاز کردیم.

وی افزود: انتخاب این منطقه به عنوان اولویت اول هم به لحاظ وسعت و جمعیت بالای این منطقه و نیز موقعیت قرارگیری این منطقه است که ورودی شهر برای بسیاری از مسافران است و از طرفی بزرگترین مجموعه‌های تفریحی و گردشگری شهر در این منطقه قرار دارد.

استاندار کرمانشاه گفت: در بازدید صورت گرفته از بخش‌های مختلف این منطقه مسائل مختلف مانند ساخت و سازها، نظافت و رفت و روب شهری، آسفالت و اصلاحات پارک‌ها و بوستان‌ها و کانال‌های آب و ... رصد شده و در نهایت منجر به تصمیماتی در سطح منطقه شد که قرار است با یک زمانبندی کارشناسی توافقی انجام شود.

وی افزود: در بحث پیگیری مصوبات هم معاونت عمرانی و هم بازرسی استانداری نظارت خواهند داشت و روند کار‌ها را پیگیری می‌کنند.

استاندار کرمانشاه خاطرنشان کرد: انجام برخی از مصوبات نیازمند همکاری بین سازمانی است که فرماندار کرمانشاه در این زمینه پیگیری‌های لازم را انجام خواهد دارد.

صحرایی گفت: بخش عمده وظایف هم بر عهده شهرداری است که قرار است با یک زمانبندی مشخص اجرایی شود.

تابستان امسال چهره منطقه ۵ شهرداری زیباتر می‌شود/ مردم باید تغییرات را مشاهده کنند

وی خاطرنشان کرد: طبق توافق صورت گرفته قرار است قسمت مهمی از مصوبات امروز تا پیش از شروع تابستان اجرایی شود، به نحوی که برای مردم محسوس و ملموس باشد.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: علاوه بر نظارت در مجموعه‌های اداری حتما مصوبات امروز باید بصورت منطقه‌ای اعلام شود، چرا که بهترین ناظر برای پیگیری اقدامات خود مردم منطقه هستند.

وی تصریح کرد: نکته مهم در اجرای مصوبات تمرکز بر کیفیت کار است و نباید برای سرعت بیشتر کیفیت را قربانی کرد و مردم باید کیفیت اجرا‌های مصوبات را مشاهده کنند.

صحرایی خاطرنشان کرد: اعتبارات اصلی اجرای مصوبات برعهده خود شهرداری است و جایی که اعتبارات میان بخشی نیاز است، از روش‌های تهاتر و ... استفاده می‌شود .

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.