۱۰۰ میلیارد ریال برای ترمیم سیل بند حفاظتی شهر قصرقند اختصاص یافت

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ترمیم و ساخت سیل بند حفاظتی شهر قصرقند اختصاص ودر کمترین زمان ممکن اجرایی شود.

استاندار سیستان و بلوچستان گفت: مبلغ ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار برای ترمیم و ساخت سیل بند حفاظتی شهر قصرقند اختصاص و به امور آب منطقه‌ای پرداخت شده که عملیات اجرایی آن می‌بایست در کمترین زمان ممکن اجرایی شود.

محمد کرمی در بازدید از شهر قصرقند اظهارکرد: برای ایجاد راه دسترسی به منطقه کاجو و پل‌های ورودی شهر قصرقند هم به زودی کارشناسان مربوطه حضور و اعلام نظر می‌کنند.

وی ادامه داد: پل‌های قصرقند هم به جهت قدمت بالا و فرسوده شدن، دیگر توان ایستادگی ندارند که رسیدگی به آنها نیز ضروری است.

استاندار و هیئت همراه به اتفاق فرماندار و بخشدار و شهردار ساربوک موقع ورود از پروژه پل مورتینس و پل حمیری بازدید که در این بازدید بیان کرد: پروژه پل مورتینس به‌زودی تعیین تکلیف و شروع خواهد شد. پل حمیری هم بعداز تسویه بدهی‌های قبلی پیمانکار عملیاتی می‌شود.

فرماندار قصرقند در حضور استاندار ضمن تشکر از حضور و همراهی مردم موقع بحران اخیر اظهارکرد: اگر حضور و مساعدت مردم در کنترل بحران نبود، الان نیمی از شهرستان را آب فرا می‌گرفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار