رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات مردمی در اولویت شرکت آبفای استان یزد

مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد گفت: رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات مردمی در جهت افزایش رضایتمندی مشترکین از خدمات رسانی در اولویت این شرکت است.

علمدار مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد گفت: در راستای ارتقای پاسخگویی، شفافیت و نظارت در نظام اداری در سال ۱۴۰۲ در مجموع ۲ هزار و ۲۵۴ مورد شکایت و درخواست از سوی مشترکان ثبت و رسیدگی شده است که کاهش ۴۱ درصدی نسبت به سال قبل داشته که این کاهش بیانگر رضایتمندی مشترکان از خدمات رسانی این شرکت است. 

او متوسط زمان رسیدگی به درخواست ها و شکایات را کمتر از هفت روز عنوان کرد و افزود: این اقدام منجر به کاهش چشمگیر حضور شهروندان و مشترکین برای پیگیری شکایات و درخواست‌های خود در شرکت آبفا شده است. 
 
مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد ادامه داد: مرمت ها، بررسی قبوض، کنترل کیفیت آب، درخواست‌های لوله گذاری آب و فاضلاب و درخواست تقسیط در هزینه اجرای لوله گذاری از جمله موضوعات مورد تماس مشترکین است. 
 
علمدار با بیان اینکه پاسخگویی و رسیدگی به شکایات به طرق مختلفی انجام و در نهایت جواب به شاکی اعلام می‌شود، تصریح کرد: مشترکین می‌توانند شکایت و درخواست‌های خود را از طریق پنج درگاه ورودی سامانه ارتباطی ۱۲۲، سامانه سامد، سامانه شرکت مهندسی سایت سازمان بازرسی و بازرسی استانداری و تلفنی به شرکت آبفا منتقل نمایند. 
 
او اظهار داشت: برگزاری ۳۱ مورد میز ارتباطات مردمی در پایگاه نماز جمعه، برگزاری ۱۶ مورد جلسات محلات پرسش و پاسخ با حضور اقشار مردمی در مساجد و محافل مردمی و همچنین برگزاری شش جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم از جمله اقدامات این واحد به منظور تسهیل در پاسخگویی و رسیدگی به شکایات و درخواست‌ها و دریافت گزارش‌های شهروندان صورت گرفته است. 
 
 
مدیر عامل شرکت آبفای استان یزد گفت: دو دوره آموزشی ارتقای سلامت اداری و مبارزه با فساد و دوره تعارض منافع در بخش دولتی با هدف ارتقای دانش و مهارت در این خصوص با حضور جمعی از مدیران شرکت آبفای یزد برگزار شد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.