۱۷۰ کارگر اخراجی شرکت فروآلیاژ ازنا بازگشت به کار شدند

روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری لرستان اعلام کرد: ۱۷۰ کارگر اخراجی شرکت فروآلیاژ ازنا با راه اندازی مجدد آن بازگشت به کار شدند.

به  دنبال پیگیری های مستمر معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان،کوره های شرکت فروآلیاژ شهرستان ازنا مجددا شروع بکار کرد و تمامی کارگران تعلیق شده به کار برگشتند.

در این راستا و با توجه به مشکلات به وجود آمده برای این شرکت به ویژه در خصوص تعرفه برق مصرفی و قطع برق این شرکت توسط مجموعه برق باختر به علت بدهی ،خط تولید این شرکت متوقف و زنگ خطر اخراج ۱۷۰ کارگر به صدا در آمده بود. 

امروز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه جلسه ای در شرکت فروآلیاژ ازنا با حضور فرماندار شهرستان، مدیرکل سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری، نماینده برق باختر، مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی و نماینده صنعت،معدن و تجارت لرستان برگزار و مشکلات این مجموعه برطرف شد تا فعالیت آن از سرگیری شود.

طبق اعلام محمدحسین جناب مدیر کل سرمایه گذاری و اشتغال استانداری لرستان دستگاههای اجرایی ذیربط و مدیران واحدهای اقتصادی با ارتباط مستمر در سالی که به نام جهش تولید نامگذاری شده از تعطیل شدن و تعدیل نیرو جلوگیری و شرایط را با تعامل مناسب تسهیل کردند تا این مجموعه تولیدی اقتصادی فعالیت خود را از سر بگیرد.

وی همچنین از شروع مجدد فعالیت این شرکت از سوم اردیبهشت ماه جاری و حمایت مسوولان ارشد استان برای رفع موانع آن به عنوان یک واحد مهم اقتصادی خبر داد.

فروآلیاژ ازنا با حدود ۷۰۰ کارگر از ۲۷ فروردین امسال به دلیل مشکلات مالی و تعرفه های سنگین برق، تعطیل بود و ۱۶۰ تا ۱۷۰ کارگر آن تعدیل شده بودند. 

منبع: ایرنا

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.