اسکات ریتر:

زلنسکی به معنای واقعی کلمه اوکراینی‌ها را می‌کشد

افسر بازنشسته آمریکایی تائید کرد که پس از کمک چند میلیارد دلاری این کشور به اوکراین، تنها سربازان بیشتری از اوکراین کشته خواهند شد.

اسکات ریتر، افسر سابق اطلاعات ارتش آمریکا به اظهارات ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین پاسخ داده و در پلتفرم X نوشت: کی‌یف تنها از کمک‌های آمریکا برای از بین بردن بیشتر اوکراینی‌ها استفاده خواهد کرد.

بر اساس گزارش آرتی، پیش از این، زلنسکی نوشته بود که از تصمیم طولانی مدت کنگره آمریکا برای اختصاص ۶۱ میلیارد دلار به اوکراین حمایت می‌کند و گفته بود که از این پول برای پیروزی بر روسیه استفاده خواهد کرد.

 ریتر خطاب به زلنسکی گفت: شما در چاله ای عمیق‌تر از چاله‌ای هستید که در ابتدای سال ۲۰۲۳ در آن بودید. تنها کاری که پس از آن انجام خواهید داد این است که اوکراینی‌های بیشتری را بکشید. 

به گفته ریتر، تنها در اوایل سال ۲۰۲۳، کی‌یف ۲۲ میلیارد دلار برای انجام یک ضد حمله هزینه کرد که بعداً شکست خورد و در نتیجه اوکراین ۱۶۰۰۰۰ نفر را از دست داد.

ریتر به زلنسکی گفت: به معنای واقعی کلمه تمام کاری که شما انجام می‌دهید کشتن مردم خودتان است.

 روز شنبه، مجلس نمایندگان آمریکا لایحه اختصاص حدود ۶۱ میلیارد دلار به  کی‌یف را تصویب کرد. قرار است این سند برای بررسی به سنا ارسال شود. علاوه بر این، اعضای کنگره سلب مالکیت دارایی‌های حاکمیتی روسیه را به نفع اوکراین تصویب کردند.

 دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه در این خصوص گفت که تصمیم برای تخصیص کمک‌های اضافی به کی‌یف قابل انتظار است و تنها کاری که انجام خواهد داد این است که اوکراین را بیشتر نابود  و آمریکا را غنی کند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۰۷ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
به امید نابودی کشور متجاوز روسیه ودیکتاتوری پوتین
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۳۲ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
به امید ازبین رفتن نابودی کشور های همیشه متجاوز غربی ودیکتاتوری و امپریالیسم آمریکا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۱۲ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
به امید نابودی همه مزدورا و سرسپرده های آمریکا
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۵۸ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
آمریکا متجاوز وبسیار مارمولکی کاراش پیش میبره مثل گسترش ناتو ولی روسیه مثل مردان شجاع و پهلوانی عمل میکنه.
آخرین اخبار