اعزام عمره گزاران ایرانی پس از ۹ سال وقفه

مراسم بدرقه نخستین کاروان‌های زائران ایرانی پس از وقفه ۹ سال وقفه با حضور سرپرست حجاج ایرانی در فرودگاه امام خمینی (ره) انجام شد.

 آیین بدرقه نخستین گروه از زائران عمره گزار ایرانی بامداد امروزدوشنبه (۳ اردیبهشت) درترمینال سلام شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با حضور سرپرست حجاج ایرانی، رئیس سازمان حج و زیارت، سفیر عربستان در کشورمان، جمعی از مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مسئولان فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) و هواپیمایی و جمعی از مسئولان ذیربط برگزار شد.

برپایه این گزارش، با تلاش دست اندرکاران حج و زیارت و سایر مسئولان کشورمان، سفر‌های عمره پس از وقفه‌ای ۹ساله از سرگیری شد و نخستین گروه عمره گزاران در قالب دو کاروان ۸۵ نفره (۱۷۰نفر) رهسپارمدینه منوره هستند.

این گروه از زائران کشورمان که از استان‌های کرمانشاه و کردستان می‌باشند با پرواز‌های هواپیمایی ایران ایر رهسپار سرزمین وحی می‌شوند و به مدت ۵روز در مدینه منوره و ۵ روز در مکه مکرمه اقامت خواهند داشت و ضمن زیارت حرم پیامبر اکرم (ص) و ائمه بقیع اعمال و مناسک عمره را انجام خواهند داد.

گفتنی است، پرواز‌های عمره مفرده قرار بود که دردی ماه سال گذشته انجام شود که بدلیل برخی موانع فنی، این مهم به تعویق افتاد، اما با تلاش‌های دست اندرکاران حج و زیارت و سایر مسئولان عالی رتبه کشوری این موانع رفع و اعزام‌ها از سرگیری شد.

برچسب ها: زائران ، حج عمره
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
Canada
ناشناس
۰۹:۴۳ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
تکلیف ما که نمیتونیم امسال بریم چیه؟
Canada
ناشناس
۰۹:۴۳ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
تکلیف ما که نمیتونیم امسال بریم چیه؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۷ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
خاک بر سرتون با این مدیریتی که دارید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۸ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
به سلامتی انشالله برین وبرگردین پیشاپیش زیارت شما قبول ،التماس دعا
آخرین اخبار