تعرفه‌های خدمات دارویی ابلاغ شد + جدول افزایش تعرفه نسخه‌ها

تعرفه‌های مدیریت خدمات دارویی سال ۱۴۰۳، از سوی رییس سازمان غذا و دارو، برای اجرا ابلاغ شد.

تعرفه‌های خدمات دارویی در بخش خصوصی و دولتی، با امضای سیدحیدر محمدی رئیس سازمان غذا و دارو برای اجرا ابلاغ شد.

در این ابلاغیه، خطاب به رؤسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور، آمده است: تعرفه‌های مدیریت خدمات دارویی، برای اجرا به تمامی داروخانه‌های تحت پوشش ارسال می‌گردد.

این در حالی است که تعرفه خدمات دارویی برای هر نسخه در بخش خصوصی، ۱۹۸۸۵۰ ریال؛ خیریه، ۱۸۶۰۵۰ ریال؛ عمومی غیر دولتی، ۱۴۹،۰۵۰ ریال و داروخانه‌های دولتی، ۸۱،۸۰۰ ریال تعیین شده است.

در همین حال، تعرفه خدمات دارویی شامل دارو‌های OTC (بدون نسخه) برای داروخانه‌های خصوصی در هر بار ۲۵۵۶۵ ریال، خیریه ۲۴۲۸۵ ریال، عمومی غیر دولتی ۲۰،۵۸۵ ریال و داروخانه‌های دولتی ۱۱،۲۰۰ ریال تعیین شده است.

ابلاغیه تعرفه‌های خدمات دارویی

جدول افزایش تعرفه نسخه‌ها

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۲۶ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
کادر پزشکی و داروسازی تحت هیچ شرایطی در مخارج زندگی شخصی نباید گرانی را تجربه کنند، گرانی فقط برای حقوق بگیران ( کارمند و کارگر و بازنشسته) است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۴:۱۰ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
تا دیروز فقط یک حق فنی مورد بحث بود و آن هم خیلی ها قبول نداشتند ، چون داروخانه اجازه فروش دارو را دارد و لاغیر پس دیگه کالایی تخصصی که محل دیگری اجازه عرضه آن را ندارند حق فنی چه صیغه ای هست و حالا مبلغ حرفه ای هم در دولت جدید زاییده شده

یک داروخانه روزی 100 نسخه داشته باشد در طول یک روز 19885000 ریال و تقریبا در طول 340 روز سال 6760900000 ریال دریافتی مفت دارند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۵ ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۳
تبریک به ملت ایران
آخرین اخبار