سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس:

عقلانیت انقلابی راه حل مواجهه با معادله و حل مسائل کشور است

خضریان گفت: راه حل مواجهه با معادله و حل مسائل کشور عقلانیت انقلابی است چون فرصت اعتماد مردم به نیرو‌های انقلاب را صرف کار‌های بنیادین می‌کند.

علی خضریان سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (سه‌شنبه، ۴ اردیبهشت) در نطق میان دستور خود گفت: انقلاب اسلامی ایران در طول ۴۶ سال گذشته با هدایت امامین انقلاب اسلامی و بهره‌گیری از سرمایه اجتماعی خود توانسته است از انواع تهدیدات پیچیده، متراکم، پرحجم و توطئه‌ها و بحران‌های امنیتی و دفاعی، به فضل الهی عبور کند و با تشکیل جبهه مقاومت، هیمنه پوشالی استکبار جهانی را شکسته و ضریب تأثیر آنها را در همه مؤلفه‌های قدرت، کاهش داده و شعاع اثر خود را در منطقه و معادلات جهانی گسترش دهد. استمرار این حرکت متعالی، با هدایت مقام معظم رهبری مدّظله‌العالی، با طراحی و تدوین و صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به عنوان نسخه جهانی شدن انقلاب اسلامی، به سوی ایجاد تمدن نوین اسلامی و پایه‌گذاری حاکمیت اسلام بر جهان با امامت حضرت ولی‌عصر ارواحنا فدا، با توکل الهی و حرکت عمومی مستضعفان و آزادی‌خواهان جهان، پرشتاب ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: در این راستا، جمهوری اسلامی ایران برای افزایش اقتدار خود و حرکت به سوی قله و تثبیت جایگاه ایران مقتدر می‌بایست از دو راهبرد توأمان ایجاد موازنه درونی خصوصاً استحکام و ثبات اقتصادی و توانایی و قوام فرهنگی را در کنار موازنه بیرونی به معنای راهبری و حمایت از محور مقاومت به پیش برد.

نماینده مردم تهران در مجلس بیان کرد: انقلاب اسلامی در طول این سال‌های پر نشیب و فراز، با الگوی بومی، تجربه پیمودن مسیر بین باید‌ها و واقعیت‌های انقلاب را در ابعاد مختلف، بار‌ها داشته است؛ و در شرایط کنونی نیز که وضعیت کشور همچون معادله‌ای چند مجهولی است، نیازمند هوشمندی و عقلانیت نیرو‌های وفادار به انقلاب برای فتح خرمشهر‌های بعدی است.

خضریان گفت: امروز اقتصاد کشور به دلیل اینکه در طول یک دهه گذشته حتی آب خوردن مردم از سوی جریان غربگرا به مذاکره و توافق با کدخدا پیوند زده شده بود و با شرطی‌سازی اقتصاد و وابسته کردن تعاملات مالی به دلار و همچنین خام فروشی عملاً مانع پیشبرد اهداف راهبردی کشور در حوزه اقتصادی شد، با چالش‌های جدی‌ای مواجه است و کیک اقتصاد ایران کفاف ۹۰ میلیون ایرانی را نمی‌دهد و ضروری است در کنار تسریع در رفع کاستی‌ها و گسترش فرصت‌های اقتصادی برای مردم، با اصرار بر حکمرانی عادلانه برای رفع تبعیض‌ها و شکاف طبقاتی اقدامی عاجل شود.

وی ادامه داد: از سوی دیگر فرهنگ اسلامی ایرانی به دلیل تجمیع بی کارکردی‌ها، کج کارکردی‌ها، کم کارکردی‌ها و مهمتر از همه بد کارکردی‌هایی که میراث چند دهه‌ای مسئولان دستگاه‌های مختلف فرهنگی است، در معرض محصولات فرهنگی متعارض و مهاجم قرار گرفته و در مواردی دچار واگرایی از ارزش‌های خودی و همگرایی با ارزش‌های رقیب شده است و متأسفانه باید گفت در چنین شرایطی جامعه ایران از سوی دشمنان، خائنان و نادانان با رانه‌های واگراییِ سیاسی، قومیتی و فرهنگی، مدام به سوی «قطبی شدن» رانده می‌شود.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس بیان کرد: در سیاست ایران نیز عموم جریان‌های سیاسی با چالش نمایندگی شهروندان مواجه هستند. موضوعی که تلاش جمعی نخبگان سیاسی در مسیر نفی سیاست‌ورزی رفاقتی و فامیلی و شفاف شدن مکانیزم گزینش و مرامنامه شایستگی براساس شاخص‌ها را جهت امکان حکمرانی عادلانه می‌طلبد.

خضریان اظهار کرد: در سطح خارجی نیز ضمن اینکه ایران سال‌هاست تحریم اقتصادی غرب را برای کوتاه آمدن از مواضع اصولی خود تجربه می‌کند، طی یکسال اخیر به دلیل تنش آفرینی نظامی امنیتی ایجاد شده از سوی رژیم صهیونیستی و آمریکا در منطقه غرب آسیا مواجه شده است. راه حل مواجهه با این معادله و حل مسائل کشور «عقلانیت انقلابی» است.

وی تصریح کرد: عقلانیت انقلابی به جای ایجاد دعوا بر سر موضوعات فرعی و دمیدن در دوگانه‌های جعلی برای کسب مناصب، عدالت در سیاست را جست‌و‌جو می‌کند؛ و فرصت اعتماد مردم به نیرو‌های انقلاب را صرف کار‌های بنیادین به جای دعوا‌های بی‌نتیجه خواهد کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس بیان کرد: عقلانیت انقلابی به دنبال تهدیدزدایی است و تنش‌زدایی را ناکافی می‌داند و معتقد است شعار‌هایی نظیر تنش‌زدایی در سیاست‌خارجی و حجم گسترده‌ی ورود ادبیات علوم انسانی غربی در این سال‌ها، در راستای همین تلقی خاص از عقلانیت در جامعه است.

خضریان با بیان اینکه عقلانیت انقلابی واقع‌گرا است، اما آرمان‌خواه هم هست و این دو را متضاد هم نمی‌داند، تاکید کرد: عقلانیت انقلابی حل مسائل اقتصادی و ناهنجاری‌های فرهنگی را در کنار هم مهم می‌داند. با این تفاوت که مسائل اقتصادی را دارای فوریت و مسائل فرهنگی را دارای اولویت می‌بیند.

وی گفت: عقلانیت انقلابی راه حل مشکلات فرهنگی از جمله مسئله حجاب را فقط قضایی نمی‌بیند؛ بلکه به بازاندیشی در شیوه‌های تربیتی هم نظر دارد، اما سیاست رهاسازی اجتماعی به بهانه انجام کار‌های زیربنایی را نیز بر خلاف عقلانیت می‌پندارد.

خضریان اظهار کرد: عقلانیت انقلابی عدالتخواه است. عدم تناسب افزایش دستمزد کارگران با مواردی از قبیل افزایش تعرفه پزشکی را نمی‌پذیرد و آن را دمیدن در شکاف‌های اجتماعی می‌پندارد و معتقد است به جای سوار شدن بر موج احساسات مستضعفین، باید برای رفع تبعیض‌ها چاره اندیشی کند.

سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس گفت تاکید کرد: عقلانیت انقلابی واداده نیست و با فساد سیاسی، اقتصادی و فرهنگی همزیستی نمی‌کند. عقلانیت انقلابی به وحدت و انسجام اجتماعی می‌اندیشد و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نیست.  عقلانیت انقلابی امیدوار است و ظرفیت‌های ایران و توانمندی‌های مردم را بزرگتر از مشکلات و مسائل می‌داند.

وی تصریح کرد: عقلانیت انقلابی با کالایی شدن آموزش سر ستیز دارد و مهم‌ترین راه تحرک اجتماعی را عدالت آموزشی می‌داند. عقلانیت انقلابی اهل دو قطبی‌های کاذب نیست بلکه جدال اسلام و کفر را مهم‌ترین جدال تاریخی می‌داند و در این مسیر ترس، انفعال و فرار از مقابل دشمن را در مقابل عقلانیت انقلابی تعریف می‌کند و در همین راستا عملیات «وعده صادق» را عینیت عقلانیت انقلابی در مواجهه‌ی با قلدرمآبی استکبار جهانی و صهیونیست‌ها می‌داند. عقلانیت انقلابی ساعی است تا آزادی‌های اجتماعی و سیاسی، در چهارچوب قانون اساسی نظام جمهوری اسلامی محقق شود.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵۹
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته تامین اجتماعی
۱۰:۰۹ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
سازمان تامین اجتماعی اسلامشهر از بهمن ماه سال 1402 تاکنون هزینه را که در بیمارستان امام زمان بابت عمل همسرم پرداخت کردم متأسفانه نمی دهد چرا؟ می گوید بیمارستان دولتی است و این در حالی است که بیمارستان امام زمان اسلامشهر خصوصی است و نه دولتی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۷ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
برخی کارگران در مورد پایمال و ضایع شدن حق، حقوق و سایر مزایای خود در اداره کار و هم دیوان عدالت اداری شکایت و اعتراض می کنند ولی اما متأسفانه اداره کار، دیوان عدالت اداری، هر دو به بهانه های مختلف شکایت و اعتراض کارگران را رد می کنند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۰:۰۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
سوال اینجاست که آیا شعبه تأمین اجتماعی مربوطه می تواند که بدون رأی کمیسیون، اداره کار و دیوان عدالت اداری حقوق و مزایا بازنشستگان کارگری را کم کند
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته تأمین اجتماعی
۱۰:۰۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
در سال 1401 حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی 38 درصدی افزایش یافته است و این در حالی است که معوقات 5 ماهه اول سال 1401 بنده از تامین اجتماعی طلب دارم هنوز هم به طور کامل پرداخت نکرده است و تاریخ 1402/02/23 بنده با مدارکی مستندات علیه تامین اجتماعی در دیوان عدالت اداری شکایت کردم. که متأسفانه تاکنون پاسخی در این مورد دریافت نکرده‌ام.
بیش از 33 سال و 5 ماه حق بیمه پرداخت کردم و هم ایثارگرم هستم ولی اما متأسفانه هیچ ارزش قائل نمی شوند چرا؟ با تشکر پیغام شما ثبت گردید
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته شرکت مخابرات منطقه تهران
۰۹:۲۸ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
و این در حالی است که پرونده سختی کار بنده در سال ۹۴ از شرکت مخابرات استان تهران به شعبه ۱۳ تامین اجتماعی تهران ارسال شده است و در کمیته بررسی و تطبیق مشاغل سخت و زیان آور تایید شده است و هم مرحله ادارای در سال ۹۴ در شعبه ۱۳ تامین اجتماعی تهران انجام شده است.
برای بنده 183 روز در شرکت مخابرات منطقه تهران سختی کار تعلق گرفته که در شعبه 13 تهران سال 94 مراحل اداری آن انجام شده است و تایید شده است ولی در زمان بازنشستگی، بیمه تامین اجتماعی، 183روز سختی کار را برای من منظور نکرده است. به دیوان شکایت کردم نتیجه نگرفتم ولی این در حالی است که حدود 2000 نفر بدون رای دیوان با سختی کار بازنشسته شدند.
Iran (Islamic Republic of)
قانون برای شکایت کردن وجود دارد، اما اجرا نمی‌شود چرا؟ قانون برای اعتراض کردن وجود دارد، اما اجرا نمی‌شود چرا؟
۱۰:۰۴ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
قانون برای شکایت کردن وجود دارد، اما اجرا نمی‌شود چرا؟ قانون برای اعتراض کردن وجود دارد، اما اجرا نمی‌شود چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
جناب آقای محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی
جناب آقای حمیدرضا حاجی بابایی رئیس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه
جناب آقای رحیم زارع سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه
از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون در مورد مشکلات بازنشستگان مخابرات و هم بی توجهی مدیران و مسئولان مخابرات ایران و غیره در رسانه های وغیره بیش از ۹۹۹ هزار بار اعتراض کرده ایم ولی اما متأسفانه در کشور به اصطلاح اسلامی هیچ کس هم بررسی، پیگیری و رسیدگی نکرده است و هنوز هم هیچ توجهی نمی کنند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۶ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
از نظر شرعی و قانونی واجب است که دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس وغیره به مشکلات کارمندان، کارگران، بازنشسته های، مردم و کشور پیگیری، بررسی و رسیدگی کنند ولی اما متأسفانه تاکنون هیچ کاری و اقدامی نکرده اند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۵ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
بیش از ۹۰ درصد بازنشستگان تامین اجتماعی از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون وام ۵۰ الی ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن نگرفتند و متأسفانه هیچ کسی هم در بانک ها، بانک مرکزی، دیوان عدالت اداری، دولت، مجلس و کشور پاسخگو و جوابگو نیست و تاکنون هم نبوده است چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۵ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
مجلس شورای اسلامی در آینده هم هیچ برنامه‌های برای حل وفصل مشکلات کارمندان، کارگران، بازنشسته های، مردم و کشور ندارد و از سال 1400 تاکنون هم نداشته است. امروز پنج شنبه 6 اردیبهشت 1403 هست سوال اینجاست که پس مجلس شورای اسلامی از دی ماه سال 1400تاکنون به مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات رسیدگی نکرده است و رسیدگی نمی کند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
مجلس شورای اسلامی در آینده هم هیچ برنامه‌های برای حل وفصل مشکلات کارمندان، کارگران، بازنشسته های، مردم و کشور ندارد و از سال ۱۴۰۰ تاکنون هم نداشته است. امروز یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲ هست سوال اینجاست که پس مجلس شورای اسلامی از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون به مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات رسیدگی نکرده است و رسیدگی نمی کند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۷:۳۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۳
بیش از ۹۰ درصد بازنشستگان تامین اجتماعی از بهمن ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون وام ۵۰ الی ۱۰۰ میلیون تومان بدون ضامن نگرفتند و متأسفانه هیچ کسی هم در بانک ها، بانک مرکزی، دیوان عدالت اداری، دولت، مجلس و کشور پاسخگو و جوابگو نیست و تاکنون هم نبوده است چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ثبت نام وام ۲۰۰ میلیونی بانک رفاه بدون ضامن و باز هم ۱۰۰ درصد فقط دروغ است.
۱۰:۳۵ ۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۳
ثبت نام وام ۲۰۰ میلیونی بانک رفاه بدون ضامن و باز هم ۱۰۰ درصد فقط دروغ است.
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته مخابرات منطقه تهران
۱۲:۰۱ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
جناب آقای مهندس ملک جعفریان مدیر مخابرات منطقه تهران
من بیش از ۷ سال در شرکت مخابرات منطقه تهران بازشسته شدم متاسفانه هیچ کسی هم تاکنون پاسخگو و جوابگو در مورد مشکل بنده نیستند چرا؟
بازنشسته مخابرات منطقه تهران
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته تامین اجتماعی
۱۱:۵۱ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
۰۸:۴۸۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
سوال اینجاست که آیا شعبه تأمین اجتماعی مربوطه می تواند که بدون رأی کمیسیون، اداره کار و دیوان عدالت اداری حقوق و مزایا بازنشستگان را کم کند.‌
Iran (Islamic Republic of)
به تخلفات سازمان بورس هم بررسی و رسیدگی کنید که متأسفانه هر سال علنی و آشکار سود سهام سهامداران را دزدی می کند.
۰۸:۲۴ ۰۵ ارديبهشت ۱۴۰۳
به تخلفات سازمان بورس هم بررسی و رسیدگی کنید که متأسفانه هر سال علنی و آشکار سود سهام سهامداران را دزدی می کند.
Iran (Islamic Republic of)
اعتراض
۱۹:۰۷ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
به بازنشستگان لشکری و کشوری وام ۳۰ میلیون تومانی می دهند ولی اما متأسفانه به بازنشستگان تأمین اجتماعی شعبه سبزدشت بهارستان جاده تهران ساوه وام ۳۰ میلیون تومانی نمی دهند ومحروم هستند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته شرکت مخابرات منطقه تهران
۱۸:۱۱ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
چرا بیمه دانا ۴ ماه است هزینه های درمانی را در سایت بیمه دانا ثبت نمیکند ؟پس کی باید این هزینه های درمانی را پرداخت کند !!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۰:۲۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سلام
دیروز برای انجام آزمایش خون به آزمایشگاه بهار واقع در فاطمی رفتم گفتند که بیمه دانا جلوی خدمات به کارکنان مخابرات را بسته بعلت بدهی و۸۳۰هزار تومان شما پرداخت کنید.کسی خبر داره جریان چیه .چون هر چه به اداره رفاه شاهد زنگ زدم جواب نمی‌دهند.
Iran (Islamic Republic of)
آقای رئیسی! کمر مردم خم شد! گرانی‌های افسار گسیخته را چه زمانی مهار خواهید کرد؟
۱۷:۲۱ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
آقای رئیسی! کمر مردم خم شد! گرانی‌های افسار گسیخته را چه زمانی مهار خواهید کرد؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۶:۵۷ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
تلاش شبانه‌روزی شرکت مخابرات که متأسفانه کارکنان رسمی و هم به ویژه بازنشستگان مخابرات را گرفتار کرده است.
Iran (Islamic Republic of)
از دی ماه سال 1400 تاکنون مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور 100 درصد فقط به خاطر بی مدیریتی مجید سلطانی بوده است.
۱۶:۵۷ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
از دی ماه سال 1400 تاکنون مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور 100 درصد فقط به خاطر بی مدیریتی مجید سلطانی بوده است.
Iran (Islamic Republic of)
حرف دل همه بازنشستگان مخابرات منطقه تهران
۱۶:۵۶ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
شرم آور و تاسف بار است که مهندس ملک جعفریان مدیرمخابرات منطقه تهران متأسفانه از دی ماه سال 1400 تاکنون مشکلات ما بازنشستگان مخابرات منطقه تهران را بررسی و رسیدگی نکرده است و در این مدت 29 ماه در مورد مشکلات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران فقط سکوت اختیار کرده است چرا؟
حرف دل همه بازنشستگان مخابرات منطقه تهران
Iran (Islamic Republic of)
سوال اینجاست که چرا نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خانه ملت از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون به مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات بررسی و رسیدگی نکرده اند و بررسی و رسیدگی نمی کنند چرا؟
۱۶:۵۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سوال اینجاست که چرا نمایندگان مجلس شورای اسلامی در خانه ملت از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون به مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات بررسی و رسیدگی نکرده اند و بررسی و رسیدگی نمی کنند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ماه مهر در سال 1399 از مخابرات منطقه تهران درخواست وام تعاون کردم ولی هنوز پرداخت نکردن کسی هم جوابگونیست
۱۶:۵۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
ماه مهر در سال 1399 از مخابرات منطقه تهران درخواست وام تعاون کردم ولی هنوز پرداخت نکردن کسی هم جوابگونیست
بازنشسته مخابرات منطقه تهران
Iran (Islamic Republic of)
اعتراض
۱۶:۵۴ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مهلت رییس کمیسیون اصل نود مجلس به مخابرات ایران پرداخت رفاهیات معوق بازنشستگان مخابرات در اردیبهشت ماه 1402 تمام شده است ولی متأسفانه مخابرات از فروردین ماه سال 1401 تاکنون به طور کامل عمل و اجرا نکرده است چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته شرکت مخابرات منطقه تهران
۱۶:۵۰ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
شنبه 26 اسفند ماه سال 1402 فیش حقوق بهمن ماه سال 1400 بنده را صادر شده است.
ترمیم بخشی از کمک هزینه های رفاهی 94 ملیغ 30/481456 ریال بوده است ولی اما در فیش بهمن ماه سال 1400 علی الحساب ترمیم کمک هزینه های رفاهی 94 مبلغ 30/481/456 ریال کسر کرده است چرا؟
بازنشسته شرکت مخابرات منطقه تهران
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
عملکرد، رفتار و سکوت دولتمردان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، سایر مسئولان این شرکت، دولت و نمایندگان مجلس در مورد مشکلات بازنشستگان شرکت مخابرات از دی ماه سال ۱۴۰۰ تاکنون نشان داد که بویی از انسانیت نبرده اند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
امیرعبداللهیان خیانتکار با وزیرخارجه آذربایجان جنایتکار گفتگو کرد چرا؟
و این در حالی است که آذربایجان هر روز به ایران توهین می کند و هم ایران را متهم و تهدید می کند.
آذربایجان جنایتکار همه جانبه با رژیم کودک کش صهیونیستی همکاری می کند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
عیسی زارع پور وزیر ارتباطات، مجید سلطانی مدیرعامل شرکت مخابرات ایران، هر دو تاکنون متاسفانه هیچ کاری برای حل مشکلات کارکنان رسمی مخابرات و هم بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور نکردند چرا؟ اعتراض جمعی از کارکنان رسمی و بازنشستگان شرکت مخابرات در سراسر کشور
Iran (Islamic Republic of)
خواسته ما اخراج مجید سلطانی از مخابرات است
۱۲:۴۴ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
خواسته ما اخراج مجید سلطانی از مخابرات است
Iran (Islamic Republic of)
ما دیگر حرف شعار و سخنرانی بی مورد و بی ارزش دولتمردان، مسئولان و نمایندگان اعتقادی نداریم
۱۲:۲۹ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
از سال 1392 تاکنون در باره مشکلات کارمندان، کارگران، بازنشسته های، مردم و کشور و... در رسانه ها سالانه بیش از 999 هزار بار شکایت، اعتراض و انتقاد کرده ایم ولی متاسفانه دولت، دولتمردان، مسئولین، مدیران، مسئولان و نمایندگان مجلس تاکنون توجهی نکردند و هنوز هم توجهی نمی کنند چرا؟ هیچ کاری نمیکنند و سکوت اختیار کرده اند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۹ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مقام معظم رهبری بارها تاکید دارند که مسولین حرف مردم را بشنوند متاسفانه کم کاری برخی مسولین موجب اعتراضات شد
شرم آور و تاسف بار است که رئیس جمهور و رئیس مجلس و رئیس کمیسوین اصل ۹۰ و وزیر ارتباطات متاسفانه تاکنون هیچ کاری برای حل مشکلات بازنشسته های شرکت مخابرات در سراسر کشور نکردند چرا؟
شرکت مخابرات، سازمان بورس و سازمان تامین اجتماعی حق و حقوق ما بازنشسته های شرکت مخابرات را پایمال و ضایع می کنند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۹ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
قانون و عدالت را رعایت کنید
سوال اینجاست که چرا شرکت مخابرات استان تهران در سال ۹۶ به بازنشستگان ۱۸ میلیون تومان وام داده است ولی شرکت مخابرات ایران به بازنشستگان ۳۰ میلیون تومان داده است چرا؟
و این در حالی است که آیین نامه شرکت مخابرات در سراسرکشور برای کارکنان رسمی و هم برای بازنشستگان شرکت مخابرات یکسان است.
وپاسخ ظلم چوب بی صدای الهی است.
سکوت دربرابر خیانت و خود خیانت بدتر است.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۸ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
بیش از 90 درصد مدیران شرکت مخابرات ایثارگر و جانباز هستند و به اصطلاح ادعای مسلمانی هم دارند ولی متاسفانه حق وحقوق کارکنان رسمی و هم بازنشسته های شرکت مخابرات پایمال و ضایع می کنند و هم قانون و عدالت را رعایت نمی کنند چرا؟
مهندس مجید سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران متاسفانه هیچ برنامه مشخصی و روشنی برای حل مشکلات کارکنان رسمی و هم بازنشسته های شرکت مخابرات ندارد و از آذر ماه سال 1399 تاکنون هم برای همه ثابت شده است.
عملکرد مهندس سلطانی مدیر عامل مخابرات ایران از 18 آذر ماه سال 1399 تاکنون به نفع کارکنان، بازنشستگان و شرکت مخابرات نبوده است.
Iran (Islamic Republic of)
مجید سلطانی را از شرکت مخابرات ایران اخراج کنید و دولت رئیسی هم رسما باید از کارکنان رسمی و بازنشستگان شرکت مخابرات عذرخواهی کند
۱۲:۲۸ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مجید سلطانی را از شرکت مخابرات ایران اخراج کنید و دولت رئیسی هم رسما باید از کارکنان رسمی و بازنشستگان شرکت مخابرات عذرخواهی کند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۸ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
بی‌عدالتی‌های موجود در زمینه پرداخت حقوق بسیار نگران‌کننده است
اگر ایران کشور اسلامی است که پس چرا حق و حقوق کارمندان، کارگران و بازنشسته های پایمال و ضایع می کنند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۸ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران و سایر مدیران این شرکت متاسفانه به وظایف قانونی خود عمل نکردند و هنوز هم عمل نمی‌کنند چرا؟
مقصر اصلی مشکلات بازنشسته های شرکت محید سلطانی مدیر عامل شرکت مخابرات ایران بوده است
و دولت، مسئولان و نمایندگان مجلس وغیره هم متاسفانه تاکنون سکوت کرده اند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۷ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
یک نفر مقام مسئول از دولت و مجلس پاسخ بدهد این دو قوه در کشور چه کاره هستند. چرا تاکنون به مشکلات کارمندان و کارگران و بازنشستگان تامین اجتماعی هیچ کاری نمی کنند و سکوت کرده اند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۷ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
به اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی جنوبغرب تهران و دیوان عدالت اداری مراجعه کردم شکایت و اعتراض کردیم ولی متاسفانه شکایت ها و اعتراض های ما را رد کرده اند.
وقتی هم اعتراض می‌کنیم، پاسخ‌های سربالا می‌دهند!
و وقتی به آن‌ها اعتراض می‌کنیم برخورد تندی از خود نشان می‌دهند. از مسئولان قوه قضائیه و سازمان بازرسی کل کشور می‌خواهیم به این موضوع رسیدگی کنند.
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته مخابرات منطقه تهران
۱۲:۲۶ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
بنده در اسفنده ماه سال95 بازنشسته شده ام ولی متاسفانه هنوز هم هیچ خبری از سکه پایان خدمت 32 سال و 7 ماه نیست چرا؟ و این در حالی است کسانی که در سال 1394 مخابرات منطقه تهران بازنشستگان شدند دریافت کردند. بازنشسته مخابرات منطقه تهران
سلام از سال۹۴ هیچ استانی پرداخت نکرده
رساگو می گوید سلام.لطفا اطلاعات خودتان را بروز فرمایید بنده اسفند ۹۶ بازنشست شده ام حدود نیمه سال ۹۷ سکه رو هم دادند.در اذربایجان شرقی
Iran (Islamic Republic of)
تا زمانی که حقوق خود نرسیم سکوت نخواهیم کرد.
۱۲:۲۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
تجمع اعتراض آمیز 2 هزارنفری بازنشستگان تامین اجتماعی مقابل مجلس مجلس گفت: تا زمانی که حقوق خود نرسیم سکوت نخواهیم کرد.
Iran (Islamic Republic of)
مردم به خاطر عملکرد و رفتار سیاست های نادرست غلط و اشتباه دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس از دین اسلام هم فاصله گرفت
۱۲:۲۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مردم به خاطر عملکرد و رفتار سیاست های نادرست غلط و اشتباه دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس از دین اسلام هم فاصله گرفت
Iran (Islamic Republic of)
بانک‌ها دولتی و خصوصی وابسته به جمهوری اسلامی به بازنشستگان تامین اجتماعی وام نمی‌دهند/ کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ورود می‌کند
۱۲:۲۵ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
بانک‌ها دولتی و خصوصی وابسته به جمهوری اسلامی به بازنشستگان تامین اجتماعی وام نمی‌دهند/ کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ورود می‌کند
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۴ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سرمدی: حمایت از بازنشستگان، وظیفه مجلس است/ متاسفانه تاکنون فقط یک شعار بوده است متاسفانه مجلس در باره مشکلات بازنشستگان کوتاهی کرده است.

تذکر ۷۹ نماینده به رئیس جمهور درباره همسان سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی/ پس بقیه ای نمایندگان مجلس درخانه کجا هستند و سکوت اختیار کرده اند و هیچ کاری نمی کنند و تاکنون نکرده اند؟
Iran (Islamic Republic of)
کارمندان، کارگران و بازنشسته ها کشورمان پایین‌ترین دستمزد و حقوق را در کشورهای منطقه دریافت می‌کنند.
۱۲:۲۴ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
کارمندان، کارگران و بازنشسته ها کشورمان پایین‌ترین دستمزد و حقوق را در کشورهای منطقه دریافت می‌کنند.
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۳ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
خون شاغلی ها برای بازنشسته ها رنگین تر است؟
واقعا دلیلش را تحقیق و تفحص کنید واقعا چرا کارگران شاغل حدود 15 تا 16 میلیون عیدی میگیرند اما بازنشستگان 2/500 واقعا چرا اینگونه است
Iran (Islamic Republic of)
سازمان تامین اجتماعی با همدستی دولت هر سال و در سایه سکوت نمایندگان مجلیس در خانه ملت حق و حقوق بازنشستگان را پایمال و ضایع می کند چرا؟
۱۲:۲۳ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سازمان تامین اجتماعی با همدستی دولت هر سال و در سایه سکوت نمایندگان مجلیس در خانه ملت حق و حقوق بازنشستگان را پایمال و ضایع می کند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
اعتراض جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
۱۲:۲۳ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
پرداخت مرحله اول معوقات فروردین تا مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۰ درصد واریز شد
پرداخت مرحله دوم معوقات فروردین تا مرداد ماه بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۰ درصد واریز شد
و از شهریور تا اسفند ماه سال۱۴۰۱ تاکنون فقط ۲۰ درصد واریز شد، نه ۳۸ درصد
پس افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی در سال ۱۴۰۱ فقط ۲۰ درصد بوده است، نه ۳۸ درصد
اعتراض جمعی از بازنشستگان تامین اجتماعی
Iran (Islamic Republic of)
حرف دل همه بازنشستگان مخابرات منطقه تهران
۱۲:۲۲ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
بن خوار بار مهر و اسفند ماه سال 1402 بازنشستگان مخابرات منطقه تهران چه زمانی پرداخت می شود؟
حرف دل همه بازنشستگان مخابرات منطقه تهران
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۲ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
در طول سال یک بار به حقوق‌ها در حدود ۲۰ درصد اضافه می‌شود اما برخی شرکت‌های تولیدی لبنیاتی در طول سال چند بار اقدام به افزایش قیمت می‌کنند و به کسی هم پاسخگو نیستند و دستگاه‌های نظارتی هم توجهی ندارند چرا؟!
Iran (Islamic Republic of)
مسئولان بررسی کنند که مردم در کجاها احساس نارضایتی دارند
۱۲:۲۱ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
نرخ تورم بیش از ۶۰ درصدی است سوال اینجاست که پس چرا حقوق کارمندان و به ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی فقط ۲۰ درصد افزایش یافته است.
Iran (Islamic Republic of)
شرکت مخابرات به تعهدش در قبال بازنشستگان عمل نکرده است
۱۲:۲۱ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سلام
مخابرات منطقه تهران کی میخواهد تفاوت افزایش معوقات بن خواربار، مناسبت وسایر رفاهیات بازنشستگان را در سالهای ۱۴۰۱ و۱۴۰۲ واریز کند ؟
آیا زمان عذرخواهی از بازنشستگان مخابرات منطقه تهران نرسیده است؟
شرکت مخابرات به تعهدش در قبال بازنشستگان عمل نکرده است.
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته شرکت مخابرات منطقه تهران
۱۲:۱۸ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
من بیش از 7 سال در شرکت مخابرات منطقه تهران بازنشسته شدم متاسفانه هیچ کسی هم تاکنون پاسخگو و جوابگو در مورد مشکل بنده نیستند چرا؟
Iran (Islamic Republic of)
مردم به خاطر عملکرد و رفتار سیاست های نادرست غلط و اشتباه دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس از دین اسلام هم فاصله گرفت
۱۲:۱۲ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
مردم به خاطر عملکرد و رفتار سیاست های نادرست غلط و اشتباه دولتمردان، مسئولان و نمایندگان مجلس از دین اسلام هم فاصله گرفت
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته مخابرات منطقه تهران
۱۲:۱۲ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
بنده در اسفنده ماه سال95 بازنشسته شده ام ولی متاسفانه هنوز هم هیچ خبری از سکه پایان خدمت 32 سال و 7 ماه نیست چرا؟
و این در حالی است کسانی که در سال 1394 مخابرات منطقه تهران بازنشستگان شدند دریافت کردند.
بازنشسته مخابرات منطقه تهران

سلام از سال۹۴ هیچ استانی پرداخت نکرده
رساگو می گوید

سلام.لطفا اطلاعات خود تان را بروز فرمایید بنده اسفند ۹۶ بازنشست شده ام حدود نیمه سال ۹۷ سکه رو هم دادند.در اذربایجان شرقی
بازنشسته مالی می گوید
Iran (Islamic Republic of)
بازنشسته مخابرات منطقه تهران
۱۲:۱۱ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سکه پایان خدمتم را بعد از پنج سال دریافت نکرده‌ام
حدود هفت سال است که پس از ۳۳ سال و ۵ ماه خدمت در شرکت مخابرات، بازنشسته شده‌ام، اما هنوز موفق به دریافت سکه پایان خدمت خود نشده‌ام. که تقاضا دارم به این موضوع رسیدگی شود.
بازنشسته مخابرات منطقه تهران
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۶ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سلام
تفاوت افزایش بن خواربار وسایر رفاهیات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران در ماههای فروردین الی اسفنده ماه سال ۱۴۰۱ و هم ۱۴۰۲ کی پرداخت میشود ؟؟
بن خوار بار مهر و اسفند ماه سال ۱۴۰۲ بازنشستگان مخابرات چه زمانی پرداخت می شود؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۶ ۰۴ ارديبهشت ۱۴۰۳
سلام
تفاوت افزایش بن خواربار وسایر رفاهیات بازنشستگان مخابرات منطقه تهران در ماههای فروردین الی اسفنده ماه سال ۱۴۰۱ و هم ۱۴۰۲ کی پرداخت میشود ؟؟
بن خوار بار مهر و اسفند ماه سال ۱۴۰۲ بازنشستگان مخابرات چه زمانی پرداخت می شود؟
آخرین اخبار