رئیس جمهور برای دولت‌های بعدی الگو شد

نماینده ولی‌فقیه در همدان گفت: منش و حرکت رئیس جمهور برای دولت‌های بعدی الگو شد.

آیت‌الله حبیب‌الله شعبانی با بیان اینکه مردم قدردانی خودشون را نسبت به خادم خود ثابت کردند، گفت: شهید گرانقدر ملت خودش را به معنای واقعی خادم مردم می‌دانست و برای خدمت صادقانه و صالحانه به شما مردم اعتقاد راسخ داشت.

او خطاب به جوان‌ها گفت: جوانان از نسل رجایی‌ها فقط خاطره‌های خدمات، مردمی بودن، خدمت کردن، صادق، ساده زیست و پرتلاش بودن را فراوان شنیده اند، اما به لحاظ شرایط سنی درک نکرده‌اند.

امام جمعه همدان با اشاره به کسانی که رجایی‌ها و بهشتی‌ها و مطهری‌هارا در ذهن دارند، گفت: رئیس جمهور عزیزی که دیروز به شهادت رسید به نسل جوان نشان داد می‌شود یک شخص در راس امور اجرایی کشور قرار بگیرد و پس از رهبری دومین شخص مملکت باشد، اما ذره‌ای بزرگ‌بینی در خود نداشته باشد شخصی که رئیس جمهور ۸۰ میلیون نفر باشد و در مقابل آنها متواضع باشد.

او گفت: کسانی که از نزدیک دیدار با آیت‌الله رئیسی را درک و تجربه کرده بودند، می‌دانند که واقعا در مقابل مردم متواضع و فروتن بود. او این حس را به معنای واقعی داشت. "رئیس جمهور مردمی" از آنجایی پیدا است که در راه خدمت به مردم شهید می‌شود.

نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به این که شهید رئیسی، اعتقاد داشت باید بین مردم حاضر شود تا بهتر تصمیم را بگیرد، همچنین باید با خود مردم صحبت کند تا مشکلات را متوجه شود.

شعبانی گفت: دشمنان زمانی که طمع جدی برای براندازی داشتند نتوانستند کاری انجام دهند اکنون جمهوری اسلامی یک شجره طیبه است و ریشه محکمی دارد و رهبر مدیر و مدبری دارد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.