وزیر کشور مطرح کرد؛

راه شهیدان پر فروغ ادامه می‌یابد

وزیر کشور گفت: راه شهیدان پر فروغ ادامه می‌یابد و خللی بوجود نمی‌آید.

 وحیدی وزیر کشور در مراسم تشییع پیکر شهدای سانحه بالگرد رئیس جمهور گفت: امروز داغدار رئیس‌جمهور محبوب، مردمی، متواضع، با سلوک عرفانی و خدمت شبانه‌روزی، شجاعت و شهامت در فضای بین‌المللی هستیم که تراز مطلوب دولتمردی در نظام جمهوری اسلامی را در منصه ظهور همگان قرار داد.

وی ادامه داد: داغدار وزیر خارجه‌ای هستیم که در لحظات حساس مقاومت دیپلماسی فعال را از خود به جای گذاشت، امام جمعه محبوب که الگویی برای مردم بود و استاندار ولایی که در این مدت کوتاه در دل مردم جای گرفت و همه از ما به خاطر انتخاب ایشان تشکر می‌کردند.

وی افزود: امروز همه ما داغدار این عزیزان هستیم اما ملت پر افتخار ما نشان دادند از هر مصیبتی پلکانی برای افتخار آفرینی خواهند ساخت.

وحیدی خاطرنشان کرد: ما در این قضیه فرود سختی داشتیم اما فراز درخشانی خواهیم داشت به برکت الگوسازی که این رئیس‌جمهور عزیز ما داشتند.

وی اضافه کرد: امروز وحدت ملی، انسجام و تلاشی ملی به سوی آینده درخشان خواهیم داشت به برکت ولایت فقیه و تسکینی که در پیام ایشان بود از این شرایط عبور خواهیم کرد.

وی گفت: مردم آذربایجان قدردان و قدرشناس امام جمعه محبوب و استاندار پرتلاش خود هستند عهد می‌بندیم که راه سید محرومان و این شهدا را ادامه خواهیم داد که همچون ستارگانی در آسمان پرفروغ خواهند درخشید.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.