تصویب یک فوریت نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام شهید آیت‌الله رئیسی

همزمان با دویست و سی و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، یک فوریت نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام شهید آیت‌الله رئیسی تصویب شد.

احمد صادقی رئیس کمیته شفایت و شهر هوشمند شورای اسلامی شهر تهران در دویست و سی و هشتمین جلسه شورا در جریان بررسی یک فوریت نامگذاری یکی از معابر پایتخت به نام شهید آیت الله رئیسی گفت: پیشنهاد بنده این است که یکی از معابر نیز به نام شهید امیر عبداللهیان نامگذاری شود.

نرجس سلیمانی رئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا نیز گفت: بنده به عنوان فرزند شهید سلیمانی و عضو شورا درخواست دارم بزرگراه شهید سلیمانی به نام شهید رئیسی تغییر نام دهد.

مهدی چمران رئیس شورای شهر نیز با بیان اینکه معبر مناسبی به نام شهید رئیسی نامگذاری شود، تصریح کرد: کوتاه و بلند بودن یک معبر چیزی از ارزش یک شهید نمی کاهد. جایگاه شهدا بسیار والاست.

یک فوریت نامگذاری یکی از معابر شهر تهران به نام شهید آیت الله ابراهیم رئیسی با ۲۱ رای اعضای شورای اسلامی شهر تهران تصویب شد.

برچسب ها: معابر ، شهر ، شهید رئیسی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۱:۲۸ ۰۲ خرداد ۱۴۰۳
با هر عوض کردن مردم تا بیست سال مسیر رو گم میکنن و بدبخت میشن
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۳:۳۷ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
بسیار عالی
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۲۳ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
خیابان انقلاب میدان انقلاب بشود هردوتا بشود شهیدامیر عبداللهیان.؟؟؟؟؟!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
احمد
۱۲:۱۴ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
بهتره پروژه های جدید رو به نام این بزرگواران نامگذاری کنید نه معابری که سالهاست اسم دیگری دارند! مثل ورزشگاهی که قراره در تهران ساخته بشه یا بزرگراه تهران شمال!
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۰۳ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
خیابان جمهوری تبدیل بشه به خیابان شهید جمهور
Iran (Islamic Republic of)
ایرانی
۱۱:۴۱ ۰۱ خرداد ۱۴۰۳
خواهشاً یکی از معابر اصلی قدیمی شناخته شده در پایتخت را به نام این شهید والامقام نامگذاری کنید، باشد که این نام به طور دائم زمزمه شود و مورد الگو قرار بگیرد.
آخرین اخبار