شناسایی و انهدام باند سارقان غیربومی منزل و کشف طلاجات مسروقه در هرمزگان

فرمانده انتظامی استان هرمزگان از شناسایی و دستگیری باند سارقان منزل خبرداد.

سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت : در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و طلاجات از شهروندان در بندرعباس، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با بررسی‌های صورت گرفته توسط کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان مشخص شد که سارقان با شناسایی کامل منازل آپارتمانی در نقاط مرفه شهری و اطمینان از خالی بودن آنها با تخریب توپی و قفل درب آپارتمان‌ها و ورود به منازل اقدام به سرقت طلاجات و مسکوکات و وجوه نقد اعم از دلار و ارز از آن منازل کرده و متواری شده اند.

این مقام انتظامی استان گفت: کاراگاهان پلیس آگاهی با تلاش همه جانبه و اشراف اطلاعاتی علی رغم این که متهمان از محدوده استان هرمزگان خارج و در حین فرار به استان‌های جنوب غربی کشور بودند را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان افزود: ماموران با تشکیل تیمی با هماهنگی و اخذ نیابت قضایی به محل اعزام ودر یک عملیات پلیسی اعضاء این باند را دستگیر ودر بازرسی از خودرو و مخفیگاه متهمان کلیه طلاجات و وجوه نقد و ارز‌های سرقت شده از بندرعباس کشف و ضبط کردند.

 سردار جاویدان گفت: متهمان دستگیر شده به بندرعباس انتقال و در بازجویی‌های فنی بعمل آمده به ۵ فقره سرقت طلاجات و وجوه نقد از داخل منازل شهروندان به ارزش ۲۰ میلیارد ریال اعتراف کردند که با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.