مراسم تشییع شهدای خدمت در شهر قم را با ما به اشتراک بگذارید

باشگاه خبرنگاران جوان از شما دعوت می‌کند تا از مراسم تشییع شهدای خدمت در شهر قم فیلم و تصاویر (بدون لوگو) تهیه کنید و با ما به اشتراک بگذارید.

ظهر روز یکشنبه بر اثر سقوط بالگرد خادم الرضا، خادم جمهوری ایران آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و همراهانش در منطقه جنگلی دیزمار شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی به مقام شهادت نائل شدند. مراسم تشییع شهدای خدمت در شهر‌های تبریز، قم، تهران، بیرجند و مشهد برگزار خواهد شد.

در همین راستا باشگاه خبرنگاران جوان از شما مردم ولایتمدار و شهیدپرور کشورمان دعوت می کند تا از مراسم تشییع و وداع با پیکر مطهر آیت الله رئیسی سید محرومان و دیگر شهیدان خدمت، فیلم و تصاویر (بدون لوگو) تهیه کنید و با ما به اشتراک بگذارید.

شماره تلفن ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷ را در گوشی همراه خود ذخیره و از طریق نرم افزار بله، ایتا، تلگرام، واتساپ و روبیکا تصاویر و فیلم‌های خود را برای ما ارسال کنید.

حضور باشکوه مردم

حضور بانوان در مراسم تشییع

مراسم تشییع شهدا

مراسم تشییع شهدای خدمت

حضور مردم در مراسم تشییع رئیس جمهور

عکس‌ها و ویدئو‌های مربوط به رویداد‌های خبری و اتفاقات جالب پیرامون خود را برای انتشار در سایت و شبکه‌های اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان از طریق شناسه Shahrvandyjc@ (شماره ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷) یا از طریق صفحه صدای مردم برای ما ارسال کنید.

نکته مهم: هنگام عکاسی یا فیلم‌برداری، تلفن همراه خود را به صورت افقی بگیرید.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار