مراسم تشییع پیکر مطهر شهید آیت الله رئیسی در مشهد مقدس را با ما به اشتراک بگذارید

باشگاه خبرنگاران جوان از شما دعوت می‌کند تا از مراسم پیکر مطهر شهید آیت الله رئیسی در مشهد مقدس فیلم و تصاویر (بدون لوگو) تهیه کنید و با ما به اشتراک بگذارید.

خادم جمهوری ایران آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور کشورمان و همراهانش در منطقه جنگلی دیزمار شهرستان ورزقان استان آذربایجان شرقی بر اثر سانحه هوایی به مقام شهادت نائل شدند. مراسم تشییع شهدای خدمت در شهر‌های تبریز، قم، تهران برگزار شد و در شهرهای بیرجند و مشهد نیز روز پنجشنبه برگزار می گردد.

در همین راستا باشگاه خبرنگاران جوان از شما مردم ولایتمدار و شهیدپرور مشهد مقدس دعوت می‌کند تا از مراسم تشییع و وداع با پیکر مطهر شهید آیت الله رئیسی، فیلم و تصاویر (بدون لوگو) تهیه کنید و با ما به اشتراک بگذارید.

شماره تلفن ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷ را در گوشی همراه خود ذخیره و از طریق نرم افزار بله، ایتا، تلگرام، واتساپ و روبیکا تصاویر و فیلم‌های خود را برای ما ارسال کنید.

حضور مردم در مراسم

سوگواری مردم برای شهدای خدمت

کودکان درمراسم تشییع شهدای خدمت

حضور باشکوه مردم در مراسم تشییع

مراسم استقبال از پیکر شهدای خدمت

عکس‌ها و ویدئو‌های مربوط به رویداد‌های خبری و اتفاقات جالب پیرامون خود را برای انتشار در سایت و شبکه‌های اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان از طریق شناسه Shahrvandyjc@ (شماره ۰۹۳۰۳۰۰۱۹۴۷) یا از طریق صفحه صدای مردم برای ما ارسال کنید.

نکته مهم: هنگام عکاسی یا فیلم‌برداری، تلفن همراه خود را به صورت افقی بگیرید.

برای یادگیری اصول تصویربرداری خبری به صفحه «آموزش تصویربرداری برای شهروندخبرنگاران» مراجعه کنید.

 

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار